Hadi kilo verelimmm :-)

Haklisiniz ama cok sıkı bir diyet yapamam simdilik cunku emziriyorum halaaaaa direk sutumee etki ediyor

Abur cuburu bırakın demicem sadece azaltmaya çalışın hergün yiyorsanız eğer haftada 2 gün yiyin ve hareket yani spor yapın mutlaka

Abur cuburu bırakın demicem sadece azaltmaya çalışın hergün yiyorsanız eğer haftada 2 gün yiyin ve hareket yani spor yapın mutlaka

Zaten düzenli sporu bırakınca aldım ben.
Sabah 6 buçukta evden çıkıp 9 da eve geliyorum işten.
Sabah ve akşamları yolumu uzatıp yürüyorum ama eve gelince havadan mıdır nedir hiç halim kalmıyor.
Takip edeyim konuyu da belki okadar verilen kilonun yanında 2 kiloyu nasıl veremem diye utanırım

Haklisiniz ama cok sıkı bir diyet yapamam simdilik cunku emziriyorum halaaaaa direk sutumee etki
Haklisiniz ama cok sıkı bir diyet yapamam simdilik cunku emziriyorum halaaaaa direk sutumee etki ediyor
Şöyle bir durum var ben çok araştırıyorunda süt olması için belli yemekler yemek lazımmış ve uyumak lazımmış yani hayatınızdan yağlı yemekleri ve hamur işini çıkartmak sütünüzü etkilemez diye biliyorum doktora danışın bu konuyu

Emziren bayanları diyetisyene yönlendirebiliyorlarmış

Şöyle bir durum var ideal kilonuza ne kadar yakınlaşırsanız o kadar kilo vermeniz zorlaşır ama asla vazgeçmeyin ben o 2 kilodan daha inatçıyım diyin ve elinizden geleni yapın

82 den 74.5 düştüm daha da vermek istiyorum boy 1.57-1.60 kizlar hadi bakalım beni de araniza alin

Bende yeni doğum yaptım daha 2 ay olmadı . 20-25 kg vermem lazım yarın başlıyorum ben inşallah

Bende yeni doğum yaptım daha 2 ay olmadı . 20-25 kg vermem lazım yarın başlıyorum ben inşallah
Evet asla pazartesi başlıcam demeyin çünkü hep birşey çıkıyor o pazarteside günde 1 saat yürüyüşü tavsiye ediyorum

Evet asla pazartesi başlıcam demeyin çünkü hep birşey çıkıyor o pazarteside günde 1 saat yürüyüşü tavsiye ediyorum
Bebeğim çok küçük elimi kolumu bağlıyor ama yarın kesinlikle başlıyorum. Bu konuyu diyet topiğine taşırlar. İsterseniz hergün yediklerimizi buraya yazalım. Motive ederiz birbirimizi

Ne kadar güzel vermişsiniz ..
Nasıl yaptınız ((
CAnim aksam yediden sinra yemrk yemedim ve gunde uc ogunde iki ogunu yogurtlu yulaf ezmesi yiyerek atlattim ve en onemlisi netten bakarsin cankm yirmi dakikalik bir zumba dansi videosu var haftada mutlaka uc dort gun bunu yaptim
En son cikolaya ile niyeti bozdum bu hafta saldim toparlamaya çalışıyorum
Gencligimin boyle gidecegini dusunerek bu korkuyla motive oluyorum
Cips hmaur isi falan asla ama asla yemiyorun
Ekmekten uzak duruyorum ama kahvaltida tam bugday ekmek yiyorum

Bebeğim çok küçük elimi kolumu bağlıyor ama yarın kesinlikle başlıyorum. Bu konuyu diyet topiğine taşırlar. İsterseniz hergün yediklerimizi buraya yazalım. Motive ederiz birbirimizi
Eşinize 1.30 saatlik bakmasını söyleseniz yada başka birine günde 1 saat yürüyüş banyo yapma falan 1.30 saat çol değil bence ama ...

Bakayım bir . Bende kilo vermek istiyorummm . Emziriyorumda problem olur mu süt için azalma . Bugün bıraktım şekerli çikolata kek falan yemeyi ama çok zor geçiyor saatler

Bencede mutlaka yazalım ben yarından itibaren yazacağım inşallah

Bakayım bir . Bende kilo vermek istiyorummm . Emziriyorumda problem olur mu süt için azalma . Bugün bıraktım şekerli çikolata kek falan yemeyi ama çok zor geçiyor saatler
Cok zorlanırsan da bitter ye canim meyve ye ama az olmak sartiyla bir de yulaf ezmesi tok tutuyor yoğurtla dene belki canin birseyler çekmez tok hissedince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…