Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
wc yw götürdüm az önce 10 dk fln bekledik yapmadı

kaldırdım giydirdim 5 dk sonra hazin son vukuu buldu(

estos senin kiz baya cok yapiyo ya gecen yaz benim kiz da saatde 2 bazen 3 kez yapiyordu
uzmanlar cocuk en az 2 saat cisini tuta biliyorsa hazir diyolarbizimki simdi tutmaya basladi acaba senin kiz daha hazir degil mi:26:

estos senin kiz baya cok yapiyo ya gecen yaz benim kiz da saatde 2 bazen 3 kez yapiyordu
uzmanlar cocuk en az 2 saat cisini tuta biliyorsa hazir diyolarbizimki simdi tutmaya basladi acaba senin kiz daha hazir degil mi:26:

ben de biliyorum da kuzum ben daha başlamadan bezliyken bakıyodum 2-3 saat hiçbişe yapmıyodu

hiç belli olmuyo ki altına yapınca da yarı da kesiyo

wc ye de yapınca bacağına fln değdiği zmn yarıda kesiyo

bu 3.gün 1 hafta deniicem zaten eğer bi ilerleme olmazsa geri beze dönücez

Allahtan altına yapınca söylüyo yaptığını da ıslak ıslak bi yerlere sürünmüyo

altina yapinca soyluyosa bu iyi estos demek ki rahatsiz oluyo

sk sk goturme tanemim ara sira sor bikmasin cocuk
benim kiz sizle yazisirken oturtmustum bi baktim bagiriyo basardim basardim diye bi de el cirpiyo megersem yapmis cok sevindim yama ben oturttum yine

olsun kız sen oturt sonuçta yapmış hadi bol çişli günler olsun inşallah

tabi wc ye

sk sk goturme tanemim ara sira sor bikmasin cocuk
benim kiz sizle yazisirken oturtmustum bi baktim bagiriyo basardim basardim diye bi de el cirpiyo megersem yapmis cok sevindim yama ben oturttum yine

Zaten gödürdüm arası 5 dakika sürmedi atltınıa yaptı
Cok güzel az kaldı azzi cocuğu ödüllendir yaptığı için bidahaya söylesin

ya kızlar bugün saçmaladım ben
gece bezlemiştim sabah da uyandığımda acaip bi boğaz ağrım vardı grip oluyorum sanırım...
oğlum uyanınca ha çıkarayım şimdi çıkarayım derken aptal kafam yaa
uyandıktan çok sonra çıkardım...şuan çiş yok hala sanırım sabahki çişini bezine yapmış....uyku mahmurluğunda bezinin olduğunu anlamadan çıkarmak istiyordum dünde çıkarmıştım bugün saçmaladım yaa
kötü mü yapmışım sizce, üff çok sinirim bozuldu...

ay uzulme canim ya cis bu ilk ve son degil herhalde her saat basi yapiyolarbi dahakine unutmazsin

benim kiz da 2 kez kilota yaptiama yaptiktan sonra soyledi en azindan bu iyi
iyi tabi cnm 3-5 gün yaptıktan sonra söyler
sonra söyler yetişene kadar kaçırıverir
en son da söyler gidene kadar tutmayı öğrenir

üzülme yaa son sabah değil ya

yarın çıkarırsın

biz de wc ye gittik oynadık,şarkılar söyledik boş boş geri çıktık

böyle olunca kendimi hani insan kendini kandırılmış hissedince şu düşünce bulutlarındaki uzun kulaklı eşşek olur ya onun gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…