Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
oluyor oluyor başlangıç bizimde öyleydi 3 gün sulama yaptık hep

ayy inşallah... ben bikaç hafta önce denemiştim yine 4 gün full sulamıştı evi.
artık dayanamayıp bez takmıştım.
ama baktım kaka demeye,çişini haber vermeye başladı yeniden denemek istedim.
sadece kaka dediği an yapıyor,az daha tutmayı öğrenmesi lazım.
bugün maşallah güzel gidiyoruz.

oluyor oluyor başlangıç bizimde öyleydi 3 gün sulama yaptık hep

kıyamam kaç aylıktı senin cimcime:26:
22 aylik canim
çocugun kafası karışmış olabilirmi aceba?
bi bez bi kilot :44:
ola bilir valla tubicim

tamam canim kendimizi de 2 asamaya gecirmek istiyodum bu gun ama anlasilan baya bi sure 1 kalcaz biz

sulamadan gerçekten öğrenmiyorlar moral bozmamak lazım ama elimizde olmuyor ama gerçekten sizinde çok fazla zamanınız yok yakındır bizim yarın 1 hafta olacak ben 1 ayı gözden çıkarmıştım ama 4-5 günde öğrendi şimdide çok fazla tutuyor idrarını onuda söylese tamamlanacak ama şimdilik ben götürüyorum

maşallah siz de güzel ilerliyorsunuz...
biz bugünden başlıyoruz yani bugün 1 gün diyebilirim.
hiç bez takmadım dünden beri.
bakalım nekadar zamanda öğrenicez
inşallah bayramda öğrenmiş oluruz :)
bezsiz giyeriz bayramlıkları

oleeeyyyy ilk defa oğlum anne kaka dedi ve altına kaçırmamıştı. tuvalete koştuk yaptık :)
ayyyy süper bir duyguymuşşş...
aziiiiiiiii,kız yarın da böle gidersek bizi 2 ye alsana

oleeeyyyy ilk defa oğlum anne kaka dedi ve altına kaçırmamıştı. tuvalete koştuk yaptık :)
ayyyy süper bir duyguymuşşş...
aziiiiiiiii,kız yarın da böle gidersek bizi 2 ye alsana

afferin ya
tamam kuzum alirim emrin olur

bu arada benim kiza armut ise yaradi baya bi kakasini yapti ama malesef kuloduna
uff diye geldi bi baktim kuloda yapmis
ay insallah yarin daha guzel olur hepimiz icin

afferin ya
tamam kuzum alirim emrin olur

bu arada benim kiza armut ise yaradi baya bi kakasini yapti ama malesef kuloduna
uff diye geldi bi baktim kuloda yapmis
ay insallah yarin daha guzel olur hepimiz icin

inşallah canım yaa...
bu kaka olayı daha zor değilmi
çişi hadi sık sık yapior da kaka gelince nasıl olur bilemiyorum :18:

bu arada ben sana azi diorum ama azerin kızının ismiydi dimi?
birkaç akadaş sanırım sana zuleyha dedi. ismin zuleyha mı?

evet tubi ya hakikaten kaka cok zor bi de yapinca sasiriyolar

evet canim ismim zuleyha
ama sen nasil istersen oyle hitap et
senin ismini de ogrene bilirmiyim sakincasi yoksa tabi:26:

sanırım ogrendı yavas yavas benım cımcıme cişide kakayıda soyluyor klozte yapıyor sadece sımdılık dısarda bazen sorun oluyordu sukur bugun oda yokdun aksam kalabalık mısafırım vardı bızımkı normalde lazımlıga oturmaz baktı kalabalık sıra gelmıyor lazımlaga yaptı dun arkadasım la kızı bızde kaldı sabah 5 de yattılar ılk defa bu saate kada roturdu sabaha kadar banyodalar bır gırıp bır cıktılarANNELIk:emek*her anı zor her anı heyecanlı sonu mutlulukla bıten bı masal gıbı.. hergun yenı bırseyler ogrenıyorum kızımla onun basarılarınla gurur duyuyorum ALLAH hepımıze gostersın mutluluklarını..

iyi akşamlar kızlar.
çok şükür iyi gidiyoruz.Kenan'ı yatırmadan önce yine tuvalete götürdüm ama o kaka demeden.
hadi oğlum çişini yap dediğimde yaptı :)
sonra da yatırdım.
ayy bugün ne güzel geçti yaa :)

inşallah hepimizin yawruları en kısa sürede öğrenir

bugünün raporu fena değil çiş olayında firesiz ilerliyoruz gece ve gündüz uykularından önce mutlaka çişini yaptırıp yatırdığım için uykuda kaza sorunu yaşamıyoruz.dışarıda tutuyor kakasını yaptırıp çıkıyorum 2 saate yakın kalıyoruz kaka diyor ama eve gelene kadar yapmıyor..ama kaka da sorun var çiş gibi ayak üstü yapıp gitmek istiyor .. oturuyor lazımlığa yapıyor sonra bitti diyor ben de inanıyorum(bundan sonra oyalayacam ) tabi kalanını oyun oynarken yapıyor (bir de kaka yapmadan önce en az on kere kaka diyor tam ben pes ediyorum yapıyor :)bu işi oyun sanıyor arada canı sıkılınca gidip çiş yapmış gibi yapıp kaka dök diyip boş lazımlığı klozete döküyor :))kaaaa ka ka ka kaa diye şarkı bile tutturdu :))yaşının küçük olması etkili sanırım bu durumda ..katlanıcaz artık zamanla daha normalle dönecektir :))

supersınız elada boyleydı sonrda gelınce kendı soyluyor evde degılde dısarda arda kazacıklar oluyor:)

degmesin
ben de demin dusunuyodum gamzeye soruyim bakalim kaka yi da soyluyo mu kuzu bi baktim soyluyo yazmisnne guzel darisi basimiza
bak bi de pes ediyodun az kalsin
gece bez mi bagliyosun tubi yoksa kulotla mi uyuttun:44:
ay cok seker ya demek kaaa ka ka diye sarki soyluyo yerim ben onubizimki de ayakustu yapmak istiyo bi de oturup yaptiginda donup donup bakiyo

masallah. hepiniz kuzularina,bizde iste goturursenm yapyor.ama kararliyim inslllah ogrenicek.

günaydın kızlar bende çok mutluyum bugün dün gece kilotla yatırdım veee sabaha kadar yapmamış kuzum gece sahurdada kontrol etmiştim kuruydu sabah kalktı çok gelmiş herhalde azıcık kaçırdı ama ben çok sevindim ki bezlerim yarım kilo dolardı geceleri.gündüzleride çok fazla tutuyor 4 saat bile tuttuğu oluyor götürmek istiyorum kızıyor bende yok herhalde diyorum en son zorla götürüyorum da öyle yapıyor off ne zaman anne çişşş diyecek kuzum:44:

masallah. hepiniz kuzularina,bizde iste goturursenm yapyor.ama kararliyim inslllah ogrenicek.

bizimki de daha soylemiyo ama sizce goturdugumuzde itiraz etmeden yapmalari da buyuk bi gelisme degil mi afferin kuzularimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…