Hadi Gelin Dertleşelim❤️

İçimize çok kapanmakta iyi değil aslında. Kendimize eziyet ediyoruz ama psikolojik olarak insan bu konu ile ilgili olan herşeyden kaçmak istiyor. Zor bir durum ya Allah kimseyi bunla sınamasın
İçimize kapanmak değil aslında. Sadece insanlarin yapmacık hallerini görmek istemiyorum. Bizzat yüz yüze görüşmek daha güzel

Kızlar selammmm
Bugün randevum vardı. Eşimle beraber topladığımız evraklarla birlikte gittik. Dosyam açıldı. Çok şükür bir eksik yokmuş. Sağlık kuruluna teslim ettim evrakları. Ve ekime gün verdi Anlayacağınız biraz bekleyeceğiz ama olsun geç olsun güç olmasın napalım. O kadar stres oldum ki elimde olmadan. Tam bir duygusal ponçiktim daha ortada birşey yokken. Annemi istedim sadece yanımda. Şimdilik böyle bakalım ekimde neler olacak. Dualarınızda bana da yer verin olur mu

Merhaba Banuu yazdıklarını çok takip edemedim ne dosyası açıldı aşılama ya da tüp bebek için mi inşallah her şey gönlünce olur Rabbim kolaylık versin kaç yaşa gelirsek gelelim işte annemizi yanımızda istiyoruz

İnşallah ilk tedavinde pozitifi görürsün canım

Merhaba evet aşılama için dosyam açıldı bugün Evet gerçekten insanın en güçlü olduğu an annesinin yanında olduğu an kaç yaşına gelirse gelsin

Merhaba,Banu ben de beş yıldır evliyim.İlk yıllar korunuyorduk.Bir kere düşük yaşadım ikinci yılımda.Maalesef bir kaç gün içinde kendiliğinden düşük oldu.Tiroid olduğunu öğrendim.Bu yüzden düşük yapmışım.İki yıl hap kullandım.Düzeldi değerlerim.İki yıldır istiyoruz ama olmadı bir türlü.Pcos olduğumu öğrendim çocuk için doktora gittiğimde.Aşılama önerdi.İlk aşılamamı eylülde yaptırdım.Olmadı.Ara vermeden dün ikincisini oldum.Beklemedeyim.Umarım bu sefer olur.Kalbimizi ferah tutmamız lazım bence.Sonuçta her şey insanlar için.Sen de üzülme.Ekimde randevu aldığınızı okudum umarım siz de bebek bekliyorsunuzdur

Merhaba 31 ekimde aşılama yaptılar bugün 5.günüm. Pozitif olmaya korkuyorum inan negatif çıkarsa dağıtmasın beni diye. Progestan fitil verdi. Kaşık ağrılarım regl sancılarına benzeyen sancılar ve batmalar var bilmiyorum nedendir fitilden de olabilir. 15 gün sonra kan ver dediler daha 10 gün var bakalım kısmet

Bugün benim de son günüm yarın 12.gün test vereceğim.Evde test yapmak istemedim.Bende Progestan fitil kullanıyorum.Aynı sancılar bende de oldu ilk bir hafta.Umarım güzel haberler alırız.Bu arada nerde yaptırıyorsunuz aşılamanızı hangi şehir?

İstanbul Zeynep Kamil Üsküdar hala devam bende sancılar ve fitil aşırı bir sinir yaptı bende öldüresim var öyle diyeyim valla

Ama anlamadığım olay temmuzda açıldı benim dosyam taaa o zaman hormon vs bakıldı. Bugün gerek yok dedi iyi de kaç ay geçmiş üzerinden tekrar bakmadan çok saçma değil mi ya başlarından mı atıyorlar bilmiyorum hiç içime sinmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…