Hadi Gelin Dertleşelim❤️

Hepimizi güzel bayramlar, bir sonraki bayrama kucaklar veya gobusler yavrumuzla dolu şekilde girmek nasibiyle

Allah razı olsun. Uzun zamandan sonra yalnız olmadığı hissettim. Çok teşekkür ederim me mutlu ettiniz beni. İçim ferahladı. Kendimi daha güçlü hissediyorum. Allah bağışlasın evladınızı Umarım güzel haberler vermek nasip olur çok saolun

Ben daha tedavi başlamadım. Yedi sekiz aydan fazla oldu deniyoruz. Bir kimyasal geçirdim onun dışında olmadı bir daha. Bekleyenlerdenim bende.
Herşeyin hayırlısı olsun
Daha çok yeni kendiliğinden oluverir inşallah stres olmasın yeter şimdi bebek düşünmek için erken evliliginizin tadını çıkarın bebe gelir inşallah

Herşeyin hayırlısı olsun
Daha çok yeni kendiliğinden oluverir inşallah stres olmasın yeter şimdi bebek düşünmek için erken evliliginizin tadını çıkarın bebe gelir inşallah
Ya Nasip diyoruz bakalım bu ay içimde farklı bir heyecan var ama bilmiyorum daha günüme yedi gün var.
Olursa da başım üstüne olmazsa da

Ya Nasip diyoruz bakalım bu ay içimde farklı bir heyecan var ama bilmiyorum daha günüme yedi gün var.
Olursa da başım üstüne olmazsa da
Yaaa hadi inşallah gönlüne göre olsun herşey düşünme başka şeylerle oyalan olurda günün geçerse test yaparsın

Eşim astsubay. Dolasıyla tayinciyiz. Aileden vs kimse yok yakında anlayacağınız alıştım geçti artık tabi bu duruma ne kadar alışabilirse insan. Organizasyon işi ile uğraşıyorum ben. Çalışıyorum yani ama kendi işim o yüzden kafam rahat ki zaten özel sektörü sırf bu strese katlanmak istemediğim için bıraktım. Spor yapıyorum. Yürüyorum. Sevdiğim şeyleri yapmaya çalışıyorum. Kendime yatırım yani

Benim eşimde astsubay. Yürüyüşü bir ben beceremiyorum galiba. Direk ev kuşuyum ben yahu

Ayy maşallah bak kafanı dağıtıp Zaman geçireceğin çok güzel fırsatlar var onlara ver kendini tedaviyi de illa olacak diye düşün. Bazen umutsuz olsam da sonra kendi kendime olacak elbet bir gün olacak diyorum

Benim eşimde astsubay. Yürüyüşü bir ben beceremiyorum galiba. Direk ev kuşuyum ben yahu
Aaa öyle mi Olsun yürüyüş olmak zorunda değil ki ufak bir hareket esneme dans bile olur sevdiğin müzikle. Önemli olan kendimi mutlu hissedeceğin birşey olması. Spor bana iyi geliyor. Yürüyüşte. Kafamı dağıtıyorum. Kendimizi sevmeyi öğrenmezsek emin ol kimseden hayır yok önce kendimizi sevmeyi becermek gerek ki güçlü olabilelim Böyle böyle kendimi avutuyorum işte

O zaman biz bu işi basaririz diyoruz. Gupguzel haberlerinizi bekliyorum her daim

Ayy maşallah bak kafanı dağıtıp Zaman geçireceğin çok güzel fırsatlar var onlara ver kendini tedaviyi de illa olacak diye düşün. Bazen umutsuz olsam da sonra kendi kendime olacak elbet bir gün olacak diyorum
Bu raddeye gelmem o kadar zamanımı aldı ki bir bilsen Hayatımda çok şey yaşadım ama hiç bu kadar tökezlediğim olmamıştı ama insan bir yerden tutunacak dal bulmaya çalışıyor işte. Allah o kadar büyük ki görmek isteyene mesajları da, öğütleri de çok net aslında. Vardır bir bildiği deyip devam etmeye çalışıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun

Öyle gerçekten Rabb'im kolay şekilde nasibimizi versin inşallah
Ağustos ayında ilk aşılama mi olacak sizin ne zaman gidersiniz tahmini

Öyle gerçekten Rabb'im kolay şekilde nasibimizi versin inşallah
Ağustos ayında ilk aşılama mi olacak sizin ne zaman gidersiniz tahmini
Ben mayıs sonu gibi gittim aslında ilk başta. Sonra bir dolu evrak tamamlamam gerekiyormuş. Testler vs. Rahim filmim geçen yıldan vardı zaten. Eşim sperm testi yaptırdı. Yönlendirdikleri bir doktor var Zeynep kamilde üroloji. Oraya göründü. Ben regli döneminde gittim kan verdim hormon testi. Ultrason ile baktılar. Smear yaptırdım en son 14 haziranda 3 haftada çıkıyormuş. Onun sonucu bekliyorum araya bayram girdi işte. 18 temmuzda randevumuz var sanırım ilaç verecekler. Pekte bilmiyorum açıkçası süreci o şekilde okumuştum.

Siz yeni başlıyorsnz acaba direk aşılama mi verecekler yoksa önce ilaçla tedavi mi olacak söylediler mi birşey.
Üroloji de ki Ali bey ne dedi size eğer hiç sıkıntı yoksa önce ilaçla başladılar bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…