Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

Zuzum sen şu anda 27 haftalık olduğuna göre 3 hafta sonra 30. haftadamı izne ayrılacaksın?

Canım ben 27+0 ım, 27.haftamı bitirdim 28. haftama girdim, 30.haftamı btirdigimde istirahatimi actırcam, 35.haftamı bitirdigimde izne ayrılcam, rapor alcam doktorumdan, eee 38.haftamı bitirdigimde de dogum yapcam insallah zaten...

Sehercim benim bildigim doktor sana 37.haftanın bitimine dek çalışmasında bi problem yoktur raporu veriyo sen raporu aldınmı ister 36 da cık ister 35 te, ama kesin olan sey 37 nin sonunda işi bırakman gerektiği

sağol zuzum biraz geç oldu ama nihayet anladımsırnaşık şey 9 mayısta tekrar gideceğim doktora ozaman tam tarihi öğrenip ayarlama yaparım

Rica ederim cnmmm ne demekkk, iznin boşa gitmesinde zatennn çalışırken işe gelmek kadar rezil bisi yok, azcık iznimiz var onu da heba etmeyelimmmm kaydirigubbakcemile3

:teytey::teytey: Şafak 57 :teytey::teytey:

Türkiyenin en kuzey ucundayısss bugünnn :dance:

Kuzucukkk swetcimmm bi terslik olmazsa insallah senin normal dogum olursa, 4 hafta sora (4.haftanın içinde tabe) , sezaryen olursa 2 hafta sora (2.haftanın içinde istirahatini actırman gerekiyoo...

Kuzucukkk swetcimmm bi terslik olmazsa insallah senin normal dogum olursa, 4 hafta sora (4.haftanın içinde tabe) , sezaryen olursa 2 hafta sora (2.haftanın içinde istirahatini actırman gerekiyoo...

eve tcanım tamamn bend e4 çhafta gibi görünüyor takvime yazdım .7 mayıs 32. hafta oluyor işte .
açtırayımda burda çalışırım.maaşımıda alırım.
çalıştığım sürece.
ssk da raporlu olurum.:)
artık bir şekilde hallederim.
sağol canım

arkadaşlar ben artık işe çok zor geliyorum. yani resmen ceza evindeymişim gibi gün sayıyorum. benim kadar çok zorlanan var mı aranızda. yoksa ben fazla mı abartıyorum.

Bana da aynenn geri sayım yapa yapa bi hal oldum, takvim bile hazırladım ozel kendimeee delikafadulden

Üstelik duygusal durumumda gel gitli oldugu icinnnn , herkesin dedigi hersey batıyooo, iyice gıcık olmaya basladımmm işyerinede burdakilere de

aynen ben de müşteri ne derse ters anlıyorum. kendimi kötü hissediyorum. allahtan yöneticilerimle yakın yerlerde değiliz. yani aynı binadayız da günde bir ya da iki defa görüyorum onları. ama müşteriler yetiyor zaten. her an ağlamaya hazır durumda bekliyorum.

bitse de şu iş macerası en azından onun sıkıntısından kurtulsak. ben bir de hafta sonları kpss kursuna gidiyorum. inanılmaz yorgun hissediyorum kendimi 7 gün çalışıyor gibiyim. bir de üzerine ders çalışmak zorundayım. bir yaklaşsa da izin tarihi en azından o biraz teselli verir.

ben arada çok duygusallaşıyoruma ma yoğun değil.
eskiden daha alıngandım sanki.
şimdi,daha relaxım :))))))maşallah kendime

Ufff senin işinde zormus burcu, banka acaip biseydir ya ben okuldayken 3 ay staj yapmıstım da öğkkkk demistim cıkarkennn, bende bankalara gıcık oluyorum artıkkk Dövülcek birisi varsa geliyim yane kaydirigubbakcemile3

bankada çalışmak ilk bir yıl çok güzeldi. ama daha sonra gittikçe zor bir iş olduğunu fark ettim. gerçekten de zor ve stresli bir iş. gişede olmak çok daha zor. çünkü müşteri ile bire bir muhattab oluyoruz.
bir de kriz diye hem iş azaldı hem de işten çıkarılma korkusu başladı.
bunların stresini yaşamaktansa izin başlasa da evde hepsinden uzak otursam diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…