Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

selsine katılıyorum sonuna kadar arkasındayımmm 40 kalmışşşş -tatlicadiarzu-

sanırım ben dayanamayacağım arkadaşlar. ayın 16 sında raporumu almaya gideceğim. muhtemelen iznimi de başlatacağım. işin stresi, hafta sonu kurs stresi artık kaldıramıyorum.

Son cumayı sayıp bugünü cıkarırsakkk 37 gün kalmısss allahımmmmm ne büyükk mutlulukkkk hihoyyyt

Kıslar ben cumartesi alcam raporumu insallah, işyerimlede konustum bize hicbirseyin aslını yollamayın fotokopi yollayın maille dediler scan edip, ama hastaneye hatırlatın onlar bi ibare düşüyomus rapora para ile ilgili sanırımm CADIARZU sora sgk baya problem yaratıyo para vermemek icin didiiiiiler

kıslar ben cumartesi alcam raporumu insallah, işyerimlede konustum bize hicbirseyin aslını yollamayın fotokopi yollayın maille dediler scan edip, ama hastaneye hatırlatın onlar bi ibare düşüyomus rapora para ile ilgili sanırımm cadıarzu sora sgk baya problem yaratıyo para vermemek icin didiiiiiler

bende perşembe alıcam raporumu.nasıl bir ibare acaba

Ben de haftaya cumartesi alıyorum raporumu ve iznimi başlatıyorum. çalışmayacağım artık. üstelik süt iznimi de toplu kullanacağım. iki hafta da yıllık iznmi var. onu da kullanacağım. bir ay da ücretsiz kullanmak istiyorum. bebeğim 5 aylıkken felan başlayacağım yani.

Zuzzuuuumm yatıp kalkıyorum zaman geçmiyor bir türlü.
17 iş günüm kaldı.
Bu arada 30 haftalıkken 32 haftalıkmış gibi rapor aldım. ınşallah ters köşe olmam.

Zuzzuuuumm yatıp kalkıyorum zaman geçmiyor bir türlü.
17 iş günüm kaldı.
Bu arada 30 haftalıkken 32 haftalıkmış gibi rapor aldım. İnşallah ters köşe olmam.

Bende oyle alcam cnm raporumu aldıgımda 30+3 olcam henüz ama bebekler zaten onden gidiyo benimki 4-5 gün onde e 1 haftacıktan da bisi olmas, cokta illegal bisi yapmıyorusss normal dogum oldugu gibi sezaryende gayet olabilcek bi dogum sekli ama devlet niye bunu kabul etmek istemiyo bilinmessss alkisalkisalkis Bizde kendimizce önlem alıyorus, ipekcimmm yatıp kalkmaya devam sen farketmiyosunnn ama zaman geciyo bak yatcas kalkcas cuma olca mesela, 1 koca haftayı daha geride bırakcassss hihoyyyt

36 günümüsss kalmışşş ah bi 20 li sayılara insek, aslında bu haftayı sayma tam 5 haftamız var, istedigimiz an işten ayrılabiliris bu bile cok güsel bi duyguuuu delikafadulden

slm kızlar. BEN PAZARTESİYE alıyorum doğum iznimi inşallah......:nazar::nazar::nazar::nazar:şimdide rapor aldım 5 günlük yani izne çıktım sayılır:)

35 günümüs kaldııı yahuuu tam 5 haftamız var kaydirigubbakcemile2 Ohhh iyisin akdascım valla, bu sabah su bünyeyi o kadar zor kaldırdım ki bi ara hastalık uydurup işe gelmeyesim geldi ama kahrolsun içimdeki sorumluluk duygusu :dance:

günaydın,
benimde 35 gün kaldı bugün raporumu alıyorum inşallah.
terslik olmazsa.))))))))
sorna da nekadar çalışabilirsem devam

benimde 35 günüm kaldı.dün raporumu aldım.aslında 34 çünkü 11 haziranda son buluyor ama ben 12 haziran cuma bırakırım işte

X