Hadi biraz gülelim İTİRAFLAR

joy, kadın , 26 , istanbul

ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sig...ara ve kahve ikilisi eliinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "ne dinleyecem sizi beee!"

sus_yoksa, kadın , 24 , antalya

toplamda

geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 ytl" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 kuruş ve iki adet 25 kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.

Aviakan, erkek , 35 , eskişehir

tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "hadi çocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz...

Yüreğimebasabasa, kadın , 26 , sinop

komşumuzun kızı ilk fırıncıya kaçtı. Geri geldi, 5 ay sonra un fabrikasının sahibine kaçtı. Bunlara annesinin yorumu; "ben bu gızı una doyaramadım!"

isidnehümanikam, erkek , 26 , antalya

çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik. Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı. Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi. "bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "dedemi kaybettik." dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti: ''bu kadar insan hala bulamadınız mı?''

hanibununilksahibi_, kadın , 25 , yalova

iş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı.":)))))

love, kadın , 26 , ankara

şiddetli kavgamız sırasında "gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum:)))

bunlara bayıldım.çok saol kocamla çok güldük...

hayat dolu teyze güldürdün beni

Anneler kutsaldır
Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!!' diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen:KK1:

-----------------

3 ay önce ailemize katılan Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etti. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük.Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda 'Abi onlar kış uykusuna yatar' cevabını aldık. Bu vicdan azabıyla ben de yaşayamam herhalde..

----------------------

Yine sinirden harlanmış babam söyleniyor. Annemse gayet teslimiyetçi, "Allah'tan işte." diyor. Babam bir hışım dönüyor ve "İşimi rast getirmeyen Allah'a ne dua edecekmişim?" diye çemkirirken, bu garip atısmanın ortasında kalan küçük kardeşim şaşkınlıkla sayıklıyor: "Aha babam ateist olmuş..."

---------------------

bu da benden =)
Gecenlerde arkadaşa telfonda salı pazarına gidicem yarın sen de gelsene dedim?
yook yarın işim var diğer gün gidelim dedi..
bi durdum bi kaldım bi afalladım oysa sarışında değil :KK1:
oldu salıpazarına çarşamba gideriz dedim koptuk..

----------------------------------

Alışverişimizi yaptık ve kasaya yanaştık. Kasiyer çocuk önce bana baktı Komik İtiraflar sonra telefonuna sarıldı. Sonra birini arayıp Komik İtiraflar artık nasıl bir heyecana kapıldıysa; "Dediğim kız burada oğluum!" dedi Komik İtiraflar ben şaşkın şaşkın babama baktım Komik İtiraflar babamınsa ağzından şu sözler döküldü: "Babası da burada de!"

-------------------------------
Elindeki bıçakları satabilmek adına "Bu bıçakla her şeyi yapabilirim Komik İtiraflar bu mümkün!" diyen kapıdaki pazarlamacıya dayımın "Üstüne de oturabilir misin peki?" şeklindeki sorusu susmak bilmez pazarlamacıyı konuşamaz duruma getirdi.

Babamın karşı komşusu hakkında yorumu: "Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam Komik İtiraflar o da çamaşır asıyor." Canım babam Komik İtiraflar eski kazak erkeklerden kim kaldı senden başka!:KK1:

------------------------------

Bugün radyoda duydugum kan anonusu üzerine kan vermek icin hasteneye
gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve icinde bir cok sorunun
oldugu
formu doldurmaya basladim. Sorularin biri "Son iki yil icinde cinsel
iliskiye girdiniz mi?" seklindeydi. Kan alacak hemsireyi begendigim
ve
karsisinda karizmayi cizdirmek istemedigim icin "evet" cevabini
isaretledim.
Fakat testi hemsireye verirken gözüm o soruya takildi.Soruyu yanlis
okumusum. Meger "Son iki yil icinde escinsel iliskiye girdiniz mi?"
diye
soruyormus. Sonuc: Bilimum HIV testlerinin yapilmasini beklemek icin
saatlerce lobide oturdum.Üstelik bu da yetmiyormus gibi o güzelim
hemsireye
de rezil oldum.Neyime benim elin hemsiresini etkilemek. Ver kanini
git
iste!
:KK1:[/QUOTE]
neyine senin capkınlık:KK47: böyle rezil olursun işte

Anneler kutsaldır
Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!!' diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen:KK1:

-----------------

3 ay önce ailemize katılan Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etti. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük.Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda 'Abi onlar kış uykusuna yatar' cevabını aldık. Bu vicdan azabıyla ben de yaşayamam herhalde..

----------------------

Yine sinirden harlanmış babam söyleniyor. Annemse gayet teslimiyetçi, "Allah'tan işte." diyor. Babam bir hışım dönüyor ve "İşimi rast getirmeyen Allah'a ne dua edecekmişim?" diye çemkirirken, bu garip atısmanın ortasında kalan küçük kardeşim şaşkınlıkla sayıklıyor: "Aha babam ateist olmuş..."

---------------------

bu da benden =)
Gecenlerde arkadaşa telfonda salı pazarına gidicem yarın sen de gelsene dedim?
yook yarın işim var diğer gün gidelim dedi..
bi durdum bi kaldım bi afalladım oysa sarışında değil :KK1:
oldu salıpazarına çarşamba gideriz dedim koptuk..

----------------------------------

Alışverişimizi yaptık ve kasaya yanaştık. Kasiyer çocuk önce bana baktı Komik İtiraflar sonra telefonuna sarıldı. Sonra birini arayıp Komik İtiraflar artık nasıl bir heyecana kapıldıysa; "Dediğim kız burada oğluum!" dedi Komik İtiraflar ben şaşkın şaşkın babama baktım Komik İtiraflar babamınsa ağzından şu sözler döküldü: "Babası da burada de!"

Elindeki bıçakları satabilmek adına "Bu bıçakla her şeyi yapabilirim Komik İtiraflar bu mümkün!" diyen kapıdaki pazarlamacıya dayımın "Üstüne de oturabilir misin peki?" şeklindeki sorusu susmak bilmez pazarlamacıyı konuşamaz duruma getirdi.

Babamın karşı komşusu hakkında yorumu: "Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam Komik İtiraflar o da çamaşır asıyor." Canım babam Komik İtiraflar eski kazak erkeklerden kim kaldı senden başka!:KK1:

------------------------------
Hagisine gulsem sasirdim :))

oldugu
ve
isaretledim.
diye
hemsireye
git
iste!
:KK1:
neyine senin capkınlık:KK47: böyle rezil olursun işte[/QUOTE]

kimki bu nerden buldunuz bunu:26:

Elinde yeni bir pantolonla deneme kabinine giren bir ben, pantolon üzerime olmayınca kendi pantolonumu giyip dışarı çıktığımda, ''Bu ne be, bir şeye benzememiş. Hadi çıkar da gidelim artık.'' diyen bir de kocam var.:KK9:

Kocamın evlilik yıldönümümüzde telefonuma bıraktığı sesli mesaj: “Sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyor. Ses bir-ki,deneme… Şaka yaptım.He he he… Neyse… Güzel karıcığım,tanışma yıldönümümüzü unuttum diye bana kırgınsın biliyorum. Bak evlilik yıldönümümüzü unutmadım, sabahın köründe sen uyurken telefonuna mesaj bırakıyorum. Sen ne şanslı kadınsın; benim gibi bir adamla evlisin. Annen seni Kadir gecesi doğurmuş sanırım. Benimle evlendiğin için seni tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.”:KK9:

Kocasıyla şiddetli bir kavga ettikten sonra baba evine dönen ablamın yaptığı ilk iş, asker kaçağı olan kocasını askerlik şubesini arayarak ihbar etmek oldu. Telefonun karşı tarafında konuşan rütbeli "Hanımfendi, hiç insan kocasını asker kaçağı diye bize bildirir mi?" deyince, ablamın cevabı gecikmedi: "Bana hayrı yok, bari vatana bir hayrı dokunsun."

Lise yıllarında stajyerlik yaptığımız hastanede, "gaita, posa, dışkı" gibi terimlerden pek anlamayan hasta amcaya sinirlenip, yüksek sesle; "S*çacan içine dayı. İçine s*çacan, geri bana getirecen!" diye tahlil kabını uzatan personele alkış lütfen. ahhhahha:KK9:

2. çocuğu hiç düşünmediğimi söylediğimde, "Valla ben yapacağım ama istiyorum ki senden olsun." diyen bir kocam var.

Kilolu bir kadınım, e haliyle sık sık diyete, rejime başlıyorum. Yine böyle rejim kararı aldığım bir gece, yatak odamdaki tuvalet aynama sabah uyanınca göreyim ve uygulayayım diye rujla "Yağ, tuz, şeker yok!" yazdım. Sabah uyandığımda benim notumun altında kocamın bıraktığı notu gördüm ve gülmekten rejimi bile unuttum. "E daha dün aldım ya!" :KK9:ehuehue
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sevdiğiniz ve okuduğunuz için tesekkürler canlar
paylaşımlar gelsin o haldee devam...:KK34:

Araba kazası
Bir gün bilmediğim bi otoparkta arabayı geri geri park etmeye çalışıyordum. görevli olduğunu düşündüğüm birisi " gel gel gel.." diye bağarıyordu. Kütt birden araba çarptı duvara, adam hala gel gel gel diye bağarıyo. İndim baktım arabanın arka tampon gitmiş. herife baktım diğer arabaya bağarıyor.

.........................................................

Morg gorevlisiyim.. Canım sıkıldıgında morga girip “Hadi canlanın biraz yaa, ölü gibisiniz” diyorum.. Bi canlanacaklar höt gibi kalıcam bigün

.............................................................

3 ay önce ailemize katılan Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etti. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük.Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda 'Abi onlar kış uykusuna yatar' cevabını aldık. Bu vicdan azabıyla ben de yaşayamam herhalde...

...............................................................

Ablam ikinci çocuğuna hamile. Bulantıları yüzünden zor bir hamilelik geçiriyor. Annesine üzülen 4 yaşındaki yeğenime, hamilelikten ve ablamın karnında çocuk olduğundan bahsediyor, bulantılarının bu yüzden olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bebek ile bulantı arasında bağlantı kurmaya çalışan yeğenim soruyor: “Bebeğin tadı iğrenç mi?”

.................................................................

KIZLAR ARADIĞINIZ İDEAL ERKEK BURDA! Her türlü trip yerim, alttan alırım, ilk mesajı atarım, her kavgada özür dilerim. 900 tl+sigortaya anlaşırız. He birde dolmuş parası ve öğle yemekleri sizden:KK33:

..................................................................

"Allah aşkına yeter hanım. Bir kerecik de iç de bana. Rakı iç, viski iç, sigara iç de." diyen babam; "Öyle hepsini tek tek söyleyemem; topluca zıkkımın kökünü iç diyeyim, anlaşalım!" diyen de annem olur.
.............................................................

Acile kafa travmalı zil zurna sarhoş bir hasta getiren hasta yakını, hastaya bakıp ''CT (siti) çekelim" diyen uzman doktor ve ''Bana kimse s.ktir çekemez laaaaan!'' diye ayağa fırlayan sarhoş, gecemize neşe kattınız, sağolun.

.................................................................

Acil serviste nöbetçi olan doktor arkadaşın yanına uğradım. O esnada gelen bir teyze torununu muayene ettiriyor. Doktor arkadaşın "Neyin var delikanlı?" diye sormasıyla birlikte, teyzenin bizi dumur eden müdahalesi gecikmiyor. "Söyleme yavrum kendisi bulsun..."

................................................................
İslamiyeti kabul etmiş ilk Türk boyu........ 'dır şeklindeki boşluk doldurma sorusuna "1.65" yazan öğrenciye sizce kaç verilir? Bence bu yaratıcı zeka 100 ile ödüllendirilmelidir.
.....................................................................

7 yaşındaki kızımı okula hazırlıyorum. Kıyafetler giyiliyor, sıra saçını tarayıp tokasını tokmaya geliyor. Saçı taramam tamam, tokayı takmak 15 dakika sürüyor ama bir türlü olmuyor. Kızım "Baba bırak, ben yaparım" diyor 20 saniyede tokayı bağlıyor ve ardından dumur eden yorumu geliyor: "Sen kelsin ya ondan yapamıyorsun."
...........................................................................
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur
18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; 'Keşke korunsaydım'.
.......................................................................

Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?'' sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?

...................................................................
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

Ulan yattigim yerden gözlerimden yas geldi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
23; Ulke: Ingiltere
Bizim oradaki Carrefour´un ilk acildigi zamanlar. Magazada anlik
indirim duyurularini anons eden kisi söyle dedi: "Pantolonlari indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacim, sen öyle kal!:KK1:

Bir arkadasimla balik almaya gittigimizde, arkadasim kovanin icinde
yuzup cirpinan baliklara bakip, ´Bunlar taze mi?´diye sormustu.
Balikci da
cevabi hemen yapistirdi: ´Yok abla, pil takip
oynatiyoruz.´

oldugu
ve
isaretledim.
diye
hemsireye
git
iste!
sabah sabah ne güldümm şu balıkçı olayınaa..

Bana lazım değil
Göğsündeki kitle yüzünden, göğsünün alınacağı söylenen yurdum teyzesinin neşeli yorumunu aynen aktarıyorum: "Al oğlum al. Bebe yok emmeye, dede yok oynamaya..."

Ama bamya yenmez
3 yaşındaki ikizlerin akşam yemeği hakkındaki yorumları: "Ne bamya mı? Bamya yenmez ki! Bamya Efe'nin p.p.si!"

Operatörde devrim
Kardeşime kontör göndermek için "Oğlum 50 2277" yazıp, mesajı da kardeşime gönderen anneme kocaman bir alkış istiyorum.

ALINTIDIRRR..
karnım ağrıdı. al oğlum al dede yok oynamaya..

Sevgili annemin üniversitede okuyan kızkardeşime ilkokul mezunu damat adayı ile ilgili nasihatı: “Bak kızım, eşler arasındaki tahsil farkı büyük bir sorundur. Bak babanla bize, nerdeyse her gün kavga ediyoruz. Bir türlü laf anlatamıyorum. Benim ak dediğime baban kara diyor. Hiçbir erkek karısının kendisinden zeki ve kültürlü olmasını istemez, ona göre kararını ver.” İtiraf bunun neresinde diyorsanız annem ilkokul mezunu, babam ise ilkokul terk. :KK60::KK60:

Hastanede çok yaşlı bir teyzenin bardağındaki limonatayı taşıra taşıra taşımasına vicdanım el vermedi.Yardım ettim. “Nereye teyzem?” diye sordum. “Laboratuvara, tahlile kızım.” demesiyle bardağı fırlatmam bir oldu. Arkamdan dediğin onca lafın hiç ama hiç koymadı teyze. Durmadım, duramazdım.

ciwciw82, kadın , 20
annemle babam tartışıyor. tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "o çocuklar benden mi??" diyor! zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

*Anahaber bülteninde,"İşte gençlerin yeni gözdesi, apaçi dansı!" haberini izleyen babam, "Yeni dansmışmış... Bizim Sabahattin senelerdir düğünlerde böyle oynuyor!" der de ben kopmaz mıyım?
iyi geldi bunlarr yaaa.işte sabah sabah..

Hepsi alıntıdır
Sağdan-soldan yazı da çalmaya başladım ya haydi hayırlısı.. Ama ne yapayım, okuduğumda güldüm.. Herkes gülsün istedim..
valla bacım 2011 de yazılmış ben 2014 de okuyup güldüm ..mevlamda seni güldürsün....??? dicem dertlerinde çokmuş be anacım..

Devam ediyoruz..

Kilo aldigimda "biraz zayifla" dicene ye tosunum ye seni hal de hamal yapicam dyen sevgili kocam ben sana kelsin diye "az daha parlat seni gece lambasi yapicam diyormuyum? Demiyorum!

Özel bir bankadan defalarca, kredi basvurusu yapmamama ragmen arayan kadina "hanfendi ben zengin bir koca buldum cok sukur darisi basiniza insallah" dedim. Arayanim yok sukur mutluyum

18.000lira kredi borcumun oldugunu ögrenen babamin tepkisi

Keske korunsaydim..

Cok agladigim icin kocamin bana buldugu lakap
Hüngürella..

Neredeyse hic cocuk bulunmayan köyümuze cocuk parki yaptıran millet vekilimize sesleniyorum:
Ek olarak bir de ambulans istiyoruz..

98yasindaki hanife teyze salincakdan dustude..

En buyuk alkisi radyocu olma sevdasiyla öss "radyoloji" bolumunu yazan! Ve nasil zekaysa kazanan yurdumun cahil kalmis gencine istiyorum.

Buyuk bi gurultu duyup salona kosan televizyonu yerde gorunce tam 5 yasindaki yegenimi azarlayacagi sirada "sus! Zaten canımı zor kurtardım" diyerek arazi olan yegenime ve aldigi cevap karsisinda donup kalan yengeme bi alkısss..

Hacdan gelene hacim senir
ÖrnekÖrnek
Nasılsın hacim?

Karisindan cekinen dayıma anneannemin yorumu:

Bunu nasıl terörle mücadeleye aldılar daha karısıyla mücadele edemiyo..

Erkeklikden dem vururken gaza gelip "erkek adamin erkek sevgilisi olur' diyen dayima kocaman bir alkis..

Annemle babam tartisiyor tartisma esnasinda annemin kafasi okadar karısıyor ki kendisini aldatmakla sucladigi babama 'o cocuklar benden mi " diyor
Tartisma o anda gulmekten bitiyor.

Komsunun kizi firinciya kacti geri geldi 5 ay sonra un fabrikasinin sahibine kacti
Annesinin yorumu
Ben bu kızı un'a doyuramadim..

X