Hadi biraz gülelim İTİRAFLAR

deklansör, Erkek , 25 , Trabzon

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.

neyazsmacaba?, Erkek , 20 , İstanbul

Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktııııı!" diye ağladığı için polisler heyecanlanıp ambulans çağırmışlar.

vantutirii, Erkek , 29 , Ankara

2 gece önce arabasını otoparkta unutup eve dolmuşla dönen ve sabah "Arabam çalındı!" diye ortalığı kasıp kavuran salak benim:KK1:

keyfekederolsun, Kadın , 24 , İstanbul

Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"

Erkek , 27 , Kocaeli
Sene 1993. Sevgilime (Şu an karım olur kendileri) araba kullanmayı öğretiyorum. İzmir'in o zamanki halini bilenler bilir. Üçkuyular-Narlıdere yolu şimdiki gibi değil. Sakin... Stres olmasın, panik yapmasın diye çok karışmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok sakin bir ses tonuyla konuşuyorum. Direğe 3 santim farkla geçiyor benim güzel sevgilim. "Direğe çok yakın geçtin hayatım.." diyorum. Cevap "Hangi direğe?" :KK9:

(buda benden)
evvel zaman önce teyzemlerde oturuyoruzz
iSVİÇREDEN gelen bir akrabalarının getirmiş olduğu hediyeleri açmakla uğraşmaktayız..
Çikolatalar, giysiler derken 2 kuzenime(aralarında 1 yaş var) 2 adet aynı boy aynı desen aynı renk tshrt çıkıyor..

Büyüğüne olmuyor küçüğüne her ikiside oluyor..
Teysemde yorum "bak ne güzel oldu işte değişik değişik giyersin"
Höng?
Teyzeee ikisideeee aynııııı görmüyormusunnnn:KK1:

Alışverişimizi yaptık ve kasaya yanaştık. Kasiyer çocuk önce bana baktı, sonra telefonuna sarıldı. Sonra birini arayıp, artık nasıl bir heyecana kapıldıysa; "Dediğim kız burada oğluum!" dedi, ben şaşkın şaşkın babama baktım, babamınsa ağzından şu sözler döküldü: "Babası da burada de!"

Babamın karşı komşusu hakkında yorumu: "Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor." Canım babam, eski kazak erkeklerden kim kaldı senden başka!

Elindeki bıçakları satabilmek adına "Bu bıçakla her şeyi yapabilirim, bu mümkün!" diyen kapıdaki pazarlamacıya dayımın "Üstüne de oturabilir misin peki?" şeklindeki sorusu susmak bilmez pazarlamacıyı konuşamaz duruma getirdi.

Fazla kilolarından şikayet edip akupunktura gitmeye karar veren tombik anneme babamın yorumu: "Sana bu saatten sonra inşaat çivisi çaksak fayda etmez hanım..." O günden beri küsler barışmalarını bekliyoruz.

ALINTIDIR

2,5 yaşındaki yeğenimin sütyen görünce verdiği tepki: "Aaaa, meme külodu!"

Hamile olan sevgili sarışın kuzenim, gebelikle ilgili okuduğun; "Bebekler zekalarının %80'ini anneden alıyorlar." makalesinden sonra panikle bana dönüp; "Ay inanmıyorum. Bana ne kalacak o zaman?" diye sorduğunda sana; "Üzülme öyle bile olsa senin kaybedeceğin bir şey yok!" diyemedim ya! Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine, koşu yaparken çok terlemek için göbeğime naylon poşetlerinden sardım. Ucuz ya, fikir mantıklı geldi denedim. Keşke yazıları olan poşeti tercih etmeseydim. Çok terleyince poşetin yazıları bana geçmiş. Artık göbeğim kendisini tercih edenlere teşekkür ediyor ve yine bekliyor...

:90: :90: :90: :90: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :90: :90: :90: :90:

garfield77; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Geçenlerde kocam annemi aramış ve sesini değiştirip ´İyi günler hanımefendi, ben uzay bilimleri enstitüsünden arıyorum´ demiş... Annemdeki tepki aynen şu : "Evet, buyrun..." Öyle normal karşılamış ki, zannedersiniz astronotla evli, her gün NASA’ya 5 çayına gidiyor.

cinderella; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İstanbul
Dudaklarımı kalın göstermek için denemediğim ruj ve krem kalmamıştı. Geçen gece uykum kaçınca sabaha kadar tuzlu çekirdek yedim. Ertesi gün muhteşem dolgun dudaklarla uyandım. Hem daha ucuz, hem de daha keyifli bir çözüm buldum. Kendimi tebrik ediyorum.

ay durup durup gülüyorum yaa :) eline sağlık canımm :KK1:

Menü
Kızımın cep telefonunu, yakın gözlüklerini takmış büyük bir dikkat ve ciddiyetle inceleyen 72 yaşındaki annemden, gülümsemeyi bile unuttuğum son günlerde beni kahkahaya boğan cümle: “Bana bak, bu galiba garsonlarla fingirdiyor. Baksana bu telefonda ‘menü’ yazıyor.”

Kontrol edin!
Haritanın en uç köşesi ve aynı zamanda en karışık bölgelerinden birinde subayım. İlçemizin kenarından bir çay akmaktatır. Bir gün kışlada günlük olağan işlerimizle uğraşırken belediye hoparlöründen gelen anonsu aynen aktarıyorum: “Dikkat dikkat! S.. Çayı üzerinde bir adet kadın cesedi bulunmuştur. Herkes evini kontrol etsin. Eksik olan belediyeye müracaat etsin.”
:KK1:

Kar ve fırtına nedeniyle spor salonunda misafir edilen evsizlerden bir amcanın: ''Eviniz var mı?'' diye soran gerizekalı muhabire; ''Sarayım var da eskimesin diye sokakta yaşıyorum.'' cevabına alkış yok mu?

Bir alkış da 34 EDC... plakalı aracı "Edirne Denizli Conk Bayırı !!" diye kodlayan polis arkadaşa gelsin ..:KK1:

Kedimiz hamile ..Ailemizde çılgın bir sevinç var ..Ağabeyim kedimizi her hafta düzenli olarak ultrasona götürüyor ..Babam gitti kedi evi aldı ..Annem kediye sürekli vitaminler veriyor ..Ben mi ?? Ben kediyi kıskanıyorum ..Hayır hem hamile kal hem çocuğunun babası belli olmasın hem de bu kadar ilgi gör ..Bu mudur ??

Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz AIDS’in açılımını yapıyor : (A)llaha (İ)syan eden (D)eyyusların (S)onu… diyen hocaya birer alkış istiyorum ..

Cenaze namazına başlamak üzereyken imamın “Saf olalım” anonsuyla bana dönüp gözlerini pertleterek saf taklidi yapan saygıdeğer kardeşim ALLAH cezanı verecek !!

Yeni doğmuş oğluma, ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı
vazgeçirmek için, o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç;
artık babasından bile bahsetmiyoruz.

Kocam kadar çirkin ve kaba bir odundan; oğlum kadar yakışıklı, hassas ve
muhteşem bir çocuk doğurduğuma göre çok iyi bir marangozum.

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce "Benim için de dua et"
deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse
ne diyeyim?"

Sevgili anneanneciğim, havaalanındaki kadın polis memurunun amacı sana
sarılmak değil üzerini aramaktı. Hadi sarılıp sırtını sıvazladın, bir de
üstüne öpmenin ne gereği vardı?

Pek çok memleket gezdim ama hiçbir yerde Malatya'daki pratik düzeni
göremedim. Kız Meslek Lisesi, yanında Erkek Meslek Lisesi, yanında
Evlendirme Dairesi.

Kar ve fırtına nedeniyle spor salonunda misafir edilen evsizlerden bir amcanın: ''Eviniz var mı?'' diye soran gerizekalı muhabire; ''Sarayım var da eskimesin diye sokakta yaşıyorum.'' cevabına alkış yok mu?

Bir alkış da 34 EDC... plakalı aracı "Edirne Denizli Conk Bayırı !!" diye kodlayan polis arkadaşa gelsin ..:KK1:

Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz AIDS’in açılımını yapıyor : (A)llaha (İ)syan eden (D)eyyusların (S)onu… diyen hocaya birer alkış istiyorum ..

Cenaze namazına başlamak üzereyken imamın “Saf olalım” anonsuyla bana dönüp gözlerini pertleterek saf taklidi yapan saygıdeğer kardeşim ALLAH cezanı verecek !!

Ayyyyy çok güldüm bunlara :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sensizimMUTLUYUM, Kadin , 21 , Kayseri
Vallahi yok

Hislerimin kuvvetli oldugunu bildigim icin, "Icimdeki sese kulak vermeniz icin illa sakal mi birakmaliyim? " dedim. O guldurucu ve bir o kadar da dusundurucu cevap kardesimden geldi. "Olmadigini mi saniyorsun?" Ama yoktu yaa!

menekseliev, Kadin , 42 , Istanbul
Cocuk olacak

Ay'i gosterip. "Aa ne kadar guzel degil mi Hilal, incecik, harika!" dedim. "Aman, tirnagimi kestigimdeki sekile benziyor iste, ne var bunda?" dedi. Yeni nesilin guzellik anlayisi cok farkli, bir kez daha anladim.

buttilupallinu, Kadin , 26 , Yurtdisi
Beddua

Hormonlarim yuzunden adet goremiyorum, vajinusmus oldugum icin dogru duzgun iliskiye giremiyorum, en son gogusuclarim cokuk oldugu icin emziremeyecegimi ogrendim. Acaba babam, iki kiz evlattan sonra erkek beklerken ben oldum diye beddua mi etti?

limonlubuz, Kadin , 37 , Istanbul
Alti(miz)

Dort yegenim ve kizimla birlikte bayram ziyareti icin il disindaki ailemin yanina gidiyorum. Yalnizca benim gidisimden haberdar olan babam surpriz bir sekilde tum torunlarini karsisinda gorunce duygulaniyor ve beni de dahil ederek: Altiniza kurban olurum." diyor. Kelimelerin anlamlarini carptirmakta usta olan ergenuslar ve onlardan geri kalmayan ben adamcagizin nemli ve saskin bakislari karsisinda gulmekten yerlere yatiyor ve tabii ki "altimiza" isiyoruz.

Geçen akşam bozuk olan laptopla uğraşırken babamın; "Hadi artık bitmedi mi?" lafını her 5 dakikada bir tekrarlaması annemin; "Sana ne be adam fişi senin g.tüne mi takılı?" sorusu ile son bulmuştur.:KK60:

Haftanın 5 günü dışarıdan yemek isteyen geri kalan iki günde de makarna ve tavuk dışında bir şey yapmayı beceremeyen karım dün akşam Yemekteyiz programına başvuracağını söyledi. Hala gülüyorum...

Bir tanıdığımızın 10 yaşındaki oğlunun Google'da arattığı cümle: "Çıplak kadın resimleri". Çıkan sonuçlar beklentisini karşılamamış kendisini memnun etmemiş olacak ki azmetmiş aramaya devam etmiş: "Çırılçıplak kadın resimleri!"

Annemin, trafikte ışık gözetmeden hızla ilerleyen babam hakkındaki yorumu: "Boğa burcu değil mi, kırmızıyı görünce dayanamıyor."

Günlerdir doktorumun verdiği ilaçlarla ağrısını iyileştiremediğim ayak bileğimi, veteriner arkadaşımın söylediği ufak tüyolarla iyileştirdikten sonra, her zaman şüphelendiğim içimdeki hayvanın varlığından emin oldum...

İbadetin gizli olanı makbulmüş, o yüzden yemek yiyormuş ki oruç tuttuğu anlaşılmasın... Ah dayıcım ah, sensiz diğer taraf çekilmez olacak...

Masal anlatırken uykuya dalan 5 yaşındaki oğlunu dürterek uyandırıp ''Bitmesini bekle it!'' diyen bir amcam var..

Kilo aldığımda, "Kilo aldın, biraz zayıfla" demek yerine, "Hadi tosunum,
az daha ye seni halde hamal yapacağım" diyen sevgili kocam, ben sana kel
olmandan dolayı "Az daha parlat, gece lambası yapıcam seni" diyor muyum?
Demiyorum!

Bi tane de ben anlatayım o zaman gerçek
ablamlarda oturuyoruz.ablam köfte pişiriyor iki yaşındaki yeğenim de tabaktan araklayıp duruyor.ben de onun tırtıklayıp yere göktüklerini topluyorum arkasından.bir ara sesi kesildi eline tuhaf tuhaf bakıyordu.ben de ee yeter artık ye bitir şunu diye elini tuttum ağzına sokmaya çalışıyorum elindeki köfteyi.tabi çocuk basbas bağırıyor eeeqqqeeqq diye.meğersem elini bezinin içine sokmuş.çocuğa neredeyse kakasını yediiriyordum zorla:KK60::KK60:hala aklıma geldikçe gülüyorum.çocuk bi daha elini bezine sokmadı korkudan...

bi arkadaşımın başından geçmiş bu olay...
küçük yeğeni arkadaşın gırtlağındaki adem elmasına dokunup 'amca bu ne?' diye sormuş. o da yumurta yerken boğazımda kaldı demiş. bi süre sonra kalabalık bi ortamda çocuk amcasına ne dese beğenirsiniz?
-amca, yumurtana dokunabilir miyim? :))

tr_lelli süpersin ya gülmekten öldüm iyi geldi paylaşımlarının devamını bekliyorum:KK9::KK9:

X