Hadi bakalim.. gezmeye devamm.. simdide sizi KÖLN ZOO'ya götürüyorum.. =)

hepsi birbirinden anlamlı.....Allah-ü Teala nasılda farklı farklı güzelliklerle donatmış.... bize taşıdığın için teşekkürler aşkito a.s.

Emeğine sağlık canım, senmi çektin bunları yaa, o yılan o kadar yakından çekilirmi, yutar adamı :))

süperler canım bayıldım...bizde hayvanat bahçesi geziyoruz güyaaa,bunları gördükten sonra dahada acıdım buradaki hayvancıklara...

cimcimecim evet ben cektim hepsini canim.. aramizda 1 santim kalinliginda cam vardi :))

Özlemcim..burda yasa böyle canim..
eger hayvanlari dogal ortamina yakin tutmazlarsa hayvanat bahcesi kapanir..

inanmazsin yhaa.. afrikadan ve güney amerikadan gelen hayvanlar icin özel bölüm yapmislar
havanin nemini bile o ülkedekiyle ayni tutuyorlar o kisimda.
zor nefes aldik ordan gecerken :)

Hepsi çok güzel ama özellikle buna bayıldım yhaa opuyorumnanaktan
Emeğine sağlık çok güzel resimler alkisalkisalkis

canım resimlerin % 90 ı açılmadı henüz. gördüğüm kadarıyla süper bir ortan yaratılmış hayvanlar için. hepside çoık doğaL. hayvanalr buradakiler gibi değil yaaaa, mutlu görünüyorlar bir kere.
ay bide filleri görünce içim cız etti. aoç de 1 tane dahi fil yok(((((( gerçi bir sürü hayvan türüde yok orası ayrı...
ben yine gelip bakarım resimlere açılmıyorlar, naz yapiiiiler sanırım:))))))))

yha aslinda benim cok üzüldügüm .. makinamin sarji bitmek üzereydi.. ve bir cok hayvani cekemedim

keske hepsini cekebilseydim..
gercekten cok zevk aldim cekerken

Çok güzel.
Mükemmel hatta.
:1hug:
Buradaki hayvanlara üzüldüm ben de özlem gibi.
Yazık küçücük alanda yaşıyorlar eziyet gibi.
:mymeka:

resimler cok guzel hilmiyecimm çk guzel yr gercktennn

Şöyle bir düşündüm Allah'ım ne de güzel yaratmış ya
hepsinin ayrı bi güzelliği var MaşAllah
Seninde ellerine sağlık

fotoların çoğusu açılmadı pcim çok yavaş olduğu için ama gördüklerim harikaydı
fotoğraf makineni merak ettim profesyonel çekim gibi duruyo

yaaa süperr bayıldım resimlereee:asigim:a.s. ama yılan hariçç ıyy sevimsiz şeyyy:dilcikar::roflol:

yha aslinda benim cok üzüldügüm .. makinamin sarji bitmek üzereydi.. ve bir cok hayvani cekemedim

keske hepsini cekebilseydim..
gercekten cok zevk aldim cekerken

bir daha gidersiniz canım. efe sevdimi hayvanları. gitmek ister sevdiysehihoyyyt

cidden az hayvan çekmişsin.
ben pisilere bayıldım. hele o çita sanıırm yukarıdaki benekli olan. nasıl asil duruyor yaaaaaa.
bengal kaplanını yüzden alsaydın keşkem,utandı bakmadımı sana oyksa:))))) ondaki yüz hiç birinde yok.

nasıl güzel yaratmış mevlam hepsini çeşit çeşit. hiç biri diğerine benzemiyor.!!!...

ne güzell yaa hepsı doğadakı ortamında nasıl yaşıyorlarsa burada aynı şartlar sağlanmışş keşke burada ölye olsaa geçen gunkonuşmuştuk arkadşlarlaa hayvanat bahcesıne gıtmeyı hıç sevmıyoruz dıye çünki hayvanlarr ıkı kafesın ıçıne habpsedılıp alın sıze hayvana bahçesı dıyorlar buradaa...çoküzücü geççektenböyle olması çok güzel olmuşş ..sende çok güzell çekmışsın emeğine sağlık canımmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…