Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

yesilimtrak yesilimtrak Hebehubele Hebehubele iklimasiii iklimasiii den de haber bekliyorum diğer arkadaşlardan haber geldi. Ayrıca arkadaşlar kişibaşı sayısı haber vermeyen bu üç kişiyi saymazsak 14.946 oldu ancak okuma süresini bir hafta yaptım gelirlerse sayı düşer okuma süresini azaltırız.Ancak daha önce de söyledğim gibi iyi karar verip listeye girmek gerekiyor yarı yolda bırakmak yok ve zamanında okunmalı liste uzun aksama olmamalı

1 Senfonim Senfonim *
2 X XxSulex *
3 Sealand Sealand *
4 K kartanem2 *

5 yesilimtrak yesilimtrak
6 V Vavin
7 Selenofil Selenofil *
8 demlikbardakcay demlikbardakcay *
9 E EEEliffffffffff *
10 ManolyaBaby ManolyaBaby *
11 mhnds_ mhnds_ *
12 Turkuvaz- Turkuvaz- *
13 Hebehubele Hebehubele
14 T Tatlianne20 *
15 mutsuzkiz mutsuzkiz *

16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979 *
18 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot
19 Hannaz Hannaz
Canim selamin aleyküm ben tamamim liste başlıyorsa, yeni girebildim sayfaya birde kusura bakma.

yesilimtrak yesilimtrak @ iklimasiii iklimasiii den de haber bekliyorum diğer arkadaşlardan haber geldi. Ayrıca arkadaşlar kişibaşı sayısı haber vermeyen bu üç kişiyi saymazsak 14.066 oldu ancak okuma süresini bir hafta yaptım gelirlerse sayı düşer okuma süresini azaltırız.Ancak daha önce de söyledğim gibi iyi karar verip listeye girmek gerekiyor yarı yolda bırakmak yok ve zamanında okunmalı liste uzun aksama olmamalı
Senfonim Senfonim [/USER] için liste 05.02.218 -12.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 14.066
1 Senfonim Senfonim *
2 X XxSulex *
3 Sealand Sealand *
4 K kartanem2 *
6 V Vavin *
7 Selenofil Selenofil *
9 E EEEliffffffffff *
11 mhnds_ mhnds_ *
12 Turkuvaz- Turkuvaz- *
13 Hebehubele Hebehubele *
14 T Tatlianne20 *
15 mutsuzkiz mutsuzkiz *

16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979 *
18 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot *
19 Hannaz Hannaz *
Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

yesilimtrak yesilimtrak @ iklimasiii iklimasiii den de haber bekliyorum diğer arkadaşlardan haber geldi. Ayrıca arkadaşlar kişibaşı sayısı haber vermeyen bu üç kişiyi saymazsak 14.066 oldu ancak okuma süresini bir hafta yaptım gelirlerse sayı düşer okuma süresini azaltırız.Ancak daha önce de söyledğim gibi iyi karar verip listeye girmek gerekiyor yarı yolda bırakmak yok ve zamanında okunmalı liste uzun aksama olmamalı
Senfonim Senfonim [/USER] için liste 05.02.218 -12.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 14.066
1 Senfonim Senfonim *
2 X XxSulex *
3 Sealand Sealand *
4 K kartanem2 *
6 V Vavin *
7 Selenofil Selenofil *
9 E EEEliffffffffff *
11 mhnds_ mhnds_ *
12 Turkuvaz- Turkuvaz- *
14 T Tatlianne20 *
15 mutsuzkiz mutsuzkiz *

16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979 *
18 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot *
19 Hannaz Hannaz *
Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik
Ben tamamım

iklimasiii iklimasiii den de haber bekliyorum diğer arkadaşlardan haber geldi. Ayrıca arkadaşlar kişibaşı sayısı haber gelmeyen bir kişiyi saymazsak 13.285 oldu ancak okuma süresini bir hafta yaptım isterseniz tüm listenin çabuk bitmesi için okuma süresini azaltırız.Ancak daha önce de söylediğim gibi iyi karar verip listeye girmek gerekiyor yarı yolda bırakmak yok ve zamanında okunmalı liste uzun aksama olmamalı İnşaalah listeyi başladığı kişi sayısında fire vermeden bitiririz sözünüz söz inşaalah
Senfonim Senfonim [/USER] için liste 05.02.218 -12.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 13.285
1 @Senfonim *
2 @XxSulex *
3 @Sealand *
4 @kartanem2 *
6 V Vavin *
7 Selenofil Selenofil *
8 @demlikbardakcay *
9 E EEEliffffffffff *
10 @ManolyaBaby *
11 @mhnds_ *
12 @turkuvaz- *
14 T Tatlianne20 *
15 mutsuzkiz mutsuzkiz *

16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979 *
18 @3 tam 1 robot *
19 Hannaz Hannaz *

iklimasiii iklimasiii den de haber bekliyorum diğer arkadaşlardan haber geldi. Ayrıca arkadaşlar kişibaşı sayısı haber gelmeyen bir kişiyi saymazsak 13.285 oldu ancak okuma süresini bir hafta yaptım isterseniz tüm listenin çabuk bitmesi için okuma süresini azaltırız.Ancak daha önce de söylediğim gibi iyi karar verip listeye girmek gerekiyor yarı yolda bırakmak yok ve zamanında okunmalı liste uzun aksama olmamalı İnşaalah listeyi başladığı kişi sayısında fire vermeden bitiririz sözünüz söz inşaalah
Senfonim Senfonim [/USER] için liste 05.02.218 -12.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 13.285

1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 K kartanem2
6 V Vavin *
7 Selenofil Selenofil *
8 demlikbardakcay demlikbardakcay
9 E EEEliffffffffff *

11 mhnds_ mhnds_
12 @turkuvaz- *
14 T Tatlianne20 *
15 mutsuzkiz mutsuzkiz *

16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979 *
18 @3 tam 1 robot
19 @Hannaz

Son düzenleme:
X XxSulex tatlım kusura bakma ben şimdi girdim nete ben senin duanı çoktan bitirdim yazdığımı zannediyordum yazmamışım hatta gözümede takıldı acaba benim okuduğumun karşısında niye yazmıyo sayı diyede düşünmüştüm:oops::oops:

X