Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

mutsuzkiz mutsuzkiz bana yapılan haksizliğin karsiliginda Rabbim o kişinin layığını versin ve sevdiğim insan bana geri dönsün
T turkuvaz Allah ım İçinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemi zararsız ve bir an önce atlatmayı, borçlarımızı ödemeyi ve oglumuZun hayırlı bir insan olup hayırlı işlerle meşgul olmasını nasip et ...Amin
mhnds_ mhnds_ En hayırlı ve kısa zamanda doğal yolla hayırlı evlat sahibi olmak..
@derin1979 Duam çok ağır borç altındayız Allah kurtarır inşaallah.
@Hazal Allahim sen hayırlı dualarimizi kabul et aileme Hayır kapılarını aç ablama ve bana tez zamanda çok hayırlı maneviyatli şükür evliliği yaptir borclarimizdan biran önce kurtulmayi nasip et kaldiramayacgimiz zorlu imtihanlarimizdan sana siginirim sevdiklerime hayırlı uzun ömür ver
ManolyaBaby ManolyaBaby
abbim ailemize insallah hayirlisi ve sagliklisiyla evlat sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan temiz salih saliha evlatlar ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize saglik ve huzur versin. Duaya katilan diger arkadaslarin hepimizin gonlununmuratlari olsun. Amin

demibardakçay hazal iklimasi 14 kartanem 14 mutsuzkiz 15 maolya 15

KIZLAR 11 .02 2018 PAZAR GÜNÜNE KADAR OKUNDUĞUNA DAİR MUTLAKA BİLDİRİM YAPIN PAZARTESİ YE YENİ KİŞİYE EKSİKSİZ BAŞLAYALIM OKUNAN ARKADAŞA DA HAKSIZLIK OLMASIN
@Senfonim için liste 05.02.218 -12.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 14.946

1 @Senfonim *
2 @XxSulex *
3 @Sealand *
4 K kartanem2 *

5 yesilimtrak yesilimtrak
6 @Vavin
7 @Hazal *
8 @demlikbardakcay *
9 @EEEliffffffffff *
10 @ManolyaBaby *
11 @mhnds_ *
12 T turkuvaz - * 13 Hebehubele Hebehubele * 14 T Tatlianne20 * 15 mutsuzkiz mutsuzkiz *@Hebehubele *
14 @Tatlianne20 *
15 @mutsuzkiz *
@ 16 iklimasiii iklimasiii 17 D derin1979 * 18 @3 tam 1 robot 19 Hannaz Hannaz Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik@iklimasiii
17 D derin1979 *
18 @3 tam 1 robot
19 @Hannaz
Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

KIZLAR 11 .02 2018 PAZAR GÜNÜNE KADAR OKUNDUĞUNA DAİR MUTLAKA BİLDİRİM YAPIN PAZARTESİ YE YENİ KİŞİYE EKSİKSİZ BAŞLAYALIM OKUNAN ARKADAŞA DA HAKSIZLIK OLMASIN

@Senfonim için liste 05.02.218 -11.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 12.586

1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 K kartanem2 .............12.586
6 V Vavin
7 Selenofil Selenofil .....................12.586
8 demlikbardakcay demlikbardakcay ...12.586
9 @EEEliffffffffff
10 @ManolyaBaby .......12.586
11 @mhnds_
12 @Turkuvaz-
13 @Hebehubele
14 @Tatlianne20
15 mutsuzkiz mutsuzkiz
16 iklimasiii iklimasiii ............12.586
17 D derin1979
18 @3 tam 1 robot
19 @Hannaz
kumbara 7.656
senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

Dualar:

@mutsuzkiz bana yapılan haksizliğin karsiliginda Rabbim o kişinin layığını versin ve sevdiğim insan bana geri dönsün
@turkuvaz Allah ım İçinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemi zararsız ve bir an önce atlatmayı, borçlarımızı ödemeyi ve oglumuzun hayırlı bir insan olup hayırlı işlerle meşgul olmasını nasip et amin
mhnds_ mhnds_ En hayırlı ve kısa zamanda doğal yolla hayırlı evlat sahibi olmak..
@Hazal Allahim sen aileme Hayır kapılarını aç ablama ve bana tez zamandaçokhayırlı maneviyatli şükür evliliğiyaptirborclarimizdan kurtulmayi nasip et zorlu imtihandn sana signrz sevdiklerme hayırlı uzun ömür
@ManolyaBaby
Rabbim ailemize insallah hayirlisi ve sagliklisiyla temiz salih saliha evlatlar sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize sağlık huzur ve hepimizin gonlununmuratlari olsun. Amin

1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 K kartanem2 12.586
6 V Vavin

7 Selenofil Selenofil 12.586
8 demlikbardakcay demlikbardakcay 12.586
9 E EEEliffffffffff
10 ManolyaBaby ManolyaBaby 12.586
11 mhnds_ mhnds_
12 T turkuvaz -
13 Hebehubele Hebehubele
14 T Tatlianne20
15 mutsuzkiz mutsuzkiz 12.586
16 iklimasiii iklimasiii 12.586
17 D derin1979
18 @3 tam 1 robot
19 Hannaz Hannaz
kumbara:7656
Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

Son düzenleme:

1 Senfonim Senfonim
2 @XxSulex
3 Sealand Sealand
6 V Vavin
Canim 12 586 mi yoksa 14 binli sayıyı mi okuycaz ben 14 66 okudum sen bi yerde 14 946 demişsin eksik mi okudum şimdi

Dualar:
Senfonim Senfonim :
X XxSulex :
Sealand Sealand :
K kartanem2 :
yesilimtrak yesilimtrak :
V Vavin :
Selenofil Selenofil : Allahim sen aileme Hayır kapılarını aç ablama ve bana tez zamandaçokhayırlı maneviyatli şükür evliliğiyaptirborclarimizdan kurtulmayi nasip et zorlu imtihandn sana signrz sevdiklerme hayırlı uzun ömür
demlikbardakcay demlikbardakcay :
E EEEliffffffffff :
ManolyaBaby ManolyaBaby :
Rabbim ailemize insallah hayirlisi ve sagliklisiyla temiz salih saliha
evlatlar sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize sağlık huzur ve hepimizin gonlununmuratlari olsun. Amin
mhnds_ mhnds_ : En hayırlı ve kısa zamanda doğal yolla hayırlı evlat sahibi olmak..
T turkuvaz :Allah ım İçinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemi zararsız ve bir an önce atlatmayı, borçlarımızı ödemeyi ve oglumuzun hayırlı bir insan olup hayırlı işlerle meşgul olmasını nasip et amin

Hebehubele Hebehubele :
T Tatlianne20 :
mutsuzkiz mutsuzkiz :bana yapılan haksizliğin karsiliginda Rabbim o kişinin layığını versin ve sevdiğim insan bana geri dönsün
iklimasiii iklimasiii
D derin1979 Duam çok ağır borç altındayız Allah kurtarır inşaallah.

3 tam 1 robot 3 tam 1 robot :
Hannaz Hannaz

Son düzenleme:
Sealand Sealand benim duam; (Ahmet-Nihal kızı Sedef) Allahım; iki cihanda da yüzümü yere düşürme,hayırlı bir iş nasip eyle,anneannem Fatma Fazlıoğlu'nun sorgusunu kolay,mekanını cennet eyle,dualarımızın kabulünü engelleyen günahlarımızı affet,ruhumuzu daraltan sıkıntılara çare,hastalara şifa ol ve bizden razı ol Ya rab . Amin

Dualar:
Senfonim Senfonim :
X XxSulex :
Sealand Sealand :
K kartanem2 :
yesilimtrak yesilimtrak :
V Vavin :
Selenofil Selenofil : Allahim sen aileme Hayır kapılarını aç ablama ve bana tez zamandaçokhayırlı maneviyatli şükür evliliğiyaptirborclarimizdan kurtulmayi nasip et zorlu imtihandn sana signrz sevdiklerme hayırlı uzun ömür

demlikbardakcay demlikbardakcay :Allahmhayırlı maneviyatli güzel ahlaklıeş nasip et bana kardesime kankama ve duaya katılanbekar arkadaşlarıma.Bizlerigüzel insanlarlakarşılaştır. Ve seneye mutluolacağım güzel bir yere tayinim çıksın. Bizlere güzel bir ailenasip et. Maneviyatimizi artır.
E EEEliffffffffff :
ManolyaBaby ManolyaBaby :
Rabbim ailemize insallah hayirlisi ve sagliklisiyla temiz salih saliha
evlatlar sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize sağlık huzur ve hepimizin gonlununmuratlari olsun. Amin
mhnds_ mhnds_ : En hayırlı ve kısa zamanda doğal yolla hayırlı evlat sahibi olmak..
T turkuvaz :Allah ım İçinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemi zararsız ve bir an önce atlatmayı, borçlarımızı ödemeyi ve oglumuzun hayırlı bir insan olup hayırlı işlerle meşgul olmasını nasip et amin

Hebehubele Hebehubele :
T Tatlianne20 :
mutsuzkiz mutsuzkiz :bana yapılan haksizliğin karsiliginda Rabbim o kişinin layığını versin ve sevdiğim insan bana geri dönsün
iklimasiii iklimasiii iklimasiii iklimasiii (Ahmet-Nihal kızı Sedef) Allahım; iki cihanda da yüzümü yere düşürme,hayırlı bir iş nasip eyle,anneannem Fatma Fazlıoğlu'nun sorgusunu kolay,mekanını cennet eyle,dualarımızın kabulünü engelleyen günahlarımızı affet,ruhumuzu daraltan sıkıntılara çare,hastalara şifa ol ve bizden razı ol Ya rab . Amin
@3 tam 1 robot
Hannaz Hannaz

Benim duam,anneme ve babama şifa aralarindaki muabbet artsın.. Ve günahlarimiz af olsun rabbim tövbemi kabul etsin.. Hayırlı ve başarili bir işim olsun ihtiyacı olan herkese yardım edebilecek kadar gücüm olsun... İnsanlığa dair büyük unutulmayan faydam olsun. Kardeşlerimi beni ailemi ve iyi niyetli insanları rabbim iyi insanlarla karşilaştırsın.. Amin

Benim duam,anneme ve babama şifa aralarindaki muabbet artsın.. Ve günahlarimiz af olsun rabbim tövbemi kabul etsin.. Hayırlı ve başarili bir işim olsun ihtiyacı olan herkese yardım edebilecek kadar gücüm olsun... İnsanlığa dair büyük unutulmayan faydam olsun. Kardeşlerimi beni ailemi ve iyi niyetli insanları rabbim iyi insanlarla karşilaştırsın.. Amin
Bide allah devletimize milletimize güç kuvvet versin savaşlar bitsin..Hastanelerde şifa bekleyen tüm hastaları rabbim merhametiyle korusun amin amin amin

1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
6 V Vavin
9 @EEEliffffffffff
10 @ManolyaBaby .......12.586
11 @mhnds_
12 @Turkuvaz-
13 @Hebehubele
14 @Tatlianne20
15 mutsuzkiz mutsuzkiz
16 iklimasiii iklimasiii ............12.586
17 D derin1979
18 @3 tam 1 robot
19 @Hannaz
kumbara 7.656
senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

Dualar:

@mutsuzkiz bana yapılan haksizliğin karsiliginda Rabbim o kişinin layığını versin ve sevdiğim insan bana geri dönsün
@turkuvaz Allah ım İçinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemi zararsız ve bir an önce atlatmayı, borçlarımızı ödemeyi ve oglumuzun hayırlı bir insan olup hayırlı işlerle meşgul olmasını nasip et amin
@Hazal Allahim sen aileme Hayır kapılarını aç ablama ve bana tez zamandaçokhayırlı maneviyatli şükür evliliğiyaptirborclarimizdan kurtulmayi nasip et zorlu imtihandn sana signrz sevdiklerme hayırlı uzun ömür
@ManolyaBaby
Rabbim ailemize insallah hayirlisi ve sagliklisiyla temiz salih saliha evlatlar sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize sağlık huzur ve hepimizin gonlununmuratlari olsun. Amin
Senfonim için 13.400 okudum allah dualarımızı kabul etsin

X