Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Yeni liste
KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her 4 GÜNDE bir kişi için yaklaşık 12.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani her bir kişi için ayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuş olacak.

Kızlar listenin taslağını hazırladım katılmak isteyenler ya da istemeyenler bildirim yapabilir mi
Baştan uyarıları yapayım zamanında okumak ve listeyi yarı yolda bırakmamak en önemli kurallar sonra toparlamak da zorluk çekiyoruz O yüzden listeye katılırken iyi karar vermek gerekiyor.Yarın başlıyoruz inşaalah
Her 4 günde bir kişi için herkes ayrı ayrı 12.586 adet okuyacak bu yaklaşık 10 hafta sürecek Çünkü herkes için 239.121 adet okuncak 4 günde bir.
X XxSulex için eksikler:

6. V Vavin
8. K kartanem2 kumbara 11.000

Senfonim Senfonim için liste 07.02.2018- 11.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı:12.586
1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 @kartanem2
5 yesilimtrak yesilimtrak
6 @Vavin
7 @Hazal
8 @demlikbardakcay
9 @EEEliffffffffff
10 @ManolyaBaby
11 @mhnds_
12 @Turkuvaz-
13 @Hebehubele
14 @Tatlianne20
15 @mutsuzkiz
16 @iklimasiii
17 @derin1979
18 @3 tam 1 robot

19 Hannaz Hannaz

Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik .
Canım bana bildirim gelmiyor hiç Sealand Sealand

Okuma başladımı hiç anlayamadım sayfalara baktım ama Sealand Sealand Kusura bakma canım yoruyorum ama[/QUOTE canım buhafta senfonim ın duası için 12.586 okuyacaksın pazara kadar
Canım buhafta senfonim ın duası için 12.586 okuyacaksın pazara kadarPazartesiden itibaren 2. kişiye geçicez bu böyle tüm liste bitinceye kadar devam edecek

Son düzenleme:
KIZLAR 11 .02 2018 PAZAR GÜNÜNE KADAR OKUNDUĞUNA DAİR MUTLAKA BİLDİRİM YAPIN PAZARTESİ YE YENİ KİŞİYE EKSİKSİZ BAŞLAYALIM OKUNAN ARKADAŞA DA HAKSIZLIK OLMASIN

@Senfonim[/USER] için liste 05.02.218 -11.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 12.586
1 @Senfonim
2 @XxSulex
3 @Sealand
4 @kartanem2
6 @Vavin *
7 @Hazal *
8 demlikbardakcay demlikbardakcay
9 @EEEliffffffffff *
10 @ManolyaBaby *

11 @mhnds_
12 @turkuvaz- *
13 Hebehubele Hebehubele *
14 @Tatlianne20 *
15 @mutsuzkiz *

16 @iklimasiii
17 D derin1979 *
18 @3 tam 1 robot
19 @Hannaz
Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik

KIZLAR 11 .02 2018 PAZAR GÜNÜNE KADAR OKUNDUĞUNA DAİR MUTLAKA BİLDİRİM YAPIN PAZARTESİ YE YENİ KİŞİYE EKSİKSİZ BAŞLAYALIM OKUNAN ARKADAŞA DA HAKSIZLIK OLMASIN
Senfonim Senfonim için liste 05.02.218 -12.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 14.946

1 Senfonim Senfonim *
2 X XxSulex *
3 Sealand Sealand *
4 K kartanem2 *

6 V Vavin
7 @Hazal *
8 demlikbardakcay demlikbardakcay *
9 E EEEliffffffffff *
10 ManolyaBaby ManolyaBaby *
11 mhnds_ mhnds_ *
12 @Turkuvaz- *
13 [USER=782403]@Hebehubele
*
14 T Tatlianne20 *
15 mutsuzkiz mutsuzkiz *
[/USER]

16 [USER=685254]@iklimasiii

17 D derin1979 *
18 @3 tam 1 robot
19 Hannaz Hannaz
Senfonim duası:Senfonim duası:Anneme babama ve omirilikten ameliyat olmuş bir arkadaşıma ve tüm hastalara rabbimden şifa.Bizlere dünyada ve ahirette afiyet sağlıklı mutlu bir yaşam vakti gelince rahat bir ölüm.Hepimiz için hayırlı bereketli kapılar açılması ve Rabbimden ilim ve hayırlı mutlu olacağım bir evlilik[/user]

Selamlar kendim için okudum Sealand Sealand 15,000
20.000 bine tamamlamak istiyorum ilk okuma bitmeden. Biterse yazarım. Fazlasını kumbaraya atarsın.
Listeye yeni giren arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. İnşallah daim olsun. Bereketinden güzelliklerinden faydalanın inşallah...
Listeye girecek olan girmeye niyet eden arkadaşların iyice düşünüp öyle girmelerini rica ediyorum. Acele karar verip sonra da ıkıncı kişide ben çıkıyorum çok yoğunum yapamıyorum denmesi okuma sayısında farklılıklara neden oluyor. Hepsınden önemlisi kul hakkına girmiş bulunuyoruz bu şekılde. ( Hastalık vs ani gelişen önemlı durumlardan bahsetmıyorum elbette )
Okuyan herkesten Allah razı olsun. Rabbim hepimizin gönlündekilerini hayırlara çevirip versin inşallah.
Mümkünse bu esmayı hiç ama hiç bırakmayın...okumayı alışkanlık haline getirin... Mümkünse fırsat buldukça Fetih süresi de okuyun inşallah... Sabredin ...Allah ın izniyle hayatınızdaki değişiklikleri göreceksiniz...

Dua ile ... sevgiler :KK200::nazar::KK19::KK55::KK25:

X