Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her 4 GÜNDE bir kişi için yaklaşık 12.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani her bir kişi için ayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuş olacak.

KIZLAR LİSTENİN TASLAĞINI HAZIRLADIM KATILMAK İSTEMEYENLER BİLDİRİM YAPABİLİR Mİ

BAŞTAN UYARILARIMI YAPAYIM ZAMANINDA OKUMAK LAZIM VE LİSTEYİ YARI YOLDA BIRAKMAMAK GEREKİYOR SONRA TOPARLAMAKTA ZORLANIYORUZ AYRICA HAKKA DA GİRİLMİŞ OLUYOR

HER 4 GÜNDE BİR BİR KİŞİ İÇİN HERKES KİŞİBAŞI 11.956 ADET OKUYACAK TOPLAMI 239.121 EDECEK.
BU DA BİR ya FETTAH HATMİ OLUYOR.

BU DURUM LİSTE BİTENE KADAR YANİ HERKESE BU ŞEKİLDE OKUYANA KADAR DEVAM EDECEK YANİ LİSTE YAKLAŞIK 10 HAFTA SÜRECEK O YUZDEN İYİ KARAR VERMEK GEREKİYOR

HEMEN BİLDİRİM GELİRSE YARIN BAŞLARIZ İNŞAALAH

Yeni liste

@Senfonim için liste 05.02.2018- 09.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı:11.956

1 @Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 @kartanem2
5 @yesilimtrak
6 @Vavin
7 @Hazal
8 demlikbardakcay demlikbardakcay
9 @EEEliffffffffff
10 @ManolyaBaby
11 @mhnds_ @
12 @Turkuvaz-
13 @Hebehubele
14 @Vayneymis
15 @Tatlianne20
16 @mutsuzkiz
17 @iklimasiii
18 D derin1979
19 @3 tam 1 robot

20 Hannaz Hannaz

Senfonim Senfonim duası:

Yeni liste
KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her 4 GÜNDE bir kişi için yaklaşık 12.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani her bir kişi için ayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuş olacak.

Kızlar listenin taslağını hazırladım katılmak isteyenler ya da istemeyenler bildirim yapabilir mi
Baştan uyarıları yapayım zamanında okumak ve listeyi yarı yolda bırakmamak en önemli kurallar sonra toparlamak da zorluk çekiyoruz O yüzden listeye katılırken iyi karar vermek gerekiyor.Yarın başlıyoruz inşaalah
Her 4 günde bir kişi için herkes ayrı ayrı 11.956 adet okuyacak bu yaklaşık 10 hafta sürecek Çünkü herkes için 239.121 adet okuncak 4 günde bir.

Senfonim Senfonim için liste 05.02.2018- 09.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı:11.956
1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 K kartanem2
7 @Hazal
10 ManolyaBaby ManolyaBaby
11 mhnds_ mhnds_
12 Turkuvaz- Turkuvaz-
13 Hannaz Hannaz
15 T Tatlianne20
16 mutsuzkiz mutsuzkiz
17 iklimasiii iklimasiii
18 D derin1979
19 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot [/USER][/USER][/USER][/USER]
K kartanem2 [/user][/user][/user]
Senfonim duası:

Son düzenleme:
Tamamlanınca yazıyoruz değil mi?
evet canım yarın başlıyoruz okumaya başlayabilirsin okunan sayıda ve okuma süresinde değişiklik oluşabilir ilk haftalarda çünkü ismini yazdırıp sonradan vazgeçenler oluyor ben beklemeden hemen başladım bu sefer bir haftaya kişi başı okuma sayısı ve okuma süresi ortaya çıkar inşaaalah sayfayı takipte kalın

Yeni liste
KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her 4 GÜNDE bir kişi için yaklaşık 12.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani her bir kişi için ayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuş olacak.

Kızlar listenin taslağını hazırladım katılmak isteyenler ya da istemeyenler bildirim yapabilir mi
Baştan uyarıları yapayım zamanında okumak ve listeyi yarı yolda bırakmamak en önemli kurallar sonra toparlamak da zorluk çekiyoruz O yüzden listeye katılırken iyi karar vermek gerekiyor.Yarın başlıyoruz inşaalah
Her 4 günde bir kişi için herkes ayrı ayrı 12.586 adet okuyacak bu yaklaşık 10 hafta sürecek Çünkü herkes için 239.121 adet okuncak 4 günde bir.

Senfonim Senfonim için liste 05.02.2018- 09.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı:12.586
1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 @kartanem2
5 yesilimtrak yesilimtrak
7 @Hazal
11 mhnds_ mhnds_
12 Turkuvaz- Turkuvaz-
13 Hebehubele Hebehubele
14 T Tatlianne20
15 mutsuzkiz mutsuzkiz
16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979
18 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot [/USER][/USER]
yesilimtrak yesilimtrak [/user][/user]
Senfonim duası:[/user][/user][/user]

Son düzenleme:
Yeni liste
KURALLAR

Her 4 günde bir kişi için herkes ayrı ayrı 12.586 adet okuyacak bu yaklaşık 10 hafta sürecek Çünkü herkes için 239.121 adet okuncak 4 günde bir.

Senfonim Senfonim için liste 05.02.2018- 09.02.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı:12.586
1 Senfonim Senfonim
2 X XxSulex
3 Sealand Sealand
4 @kartanem2
5 yesilimtrak yesilimtrak
7 @Hazal
11 mhnds_ mhnds_
12 Turkuvaz- Turkuvaz-
13 Hebehubele Hebehubele
14 T Tatlianne20
15 mutsuzkiz mutsuzkiz
16 iklimasiii iklimasiii
17 D derin1979
18 3 tam 1 robot 3 tam 1 robot [/USER][/USER]
Senfonim duası:[/user][/user][/user]
Benim bu eksikler neolcak,bayabi arkadaş okumamiş

Katılıyorum canım Sealand Sealand
Duam :Allah ım İçinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemi zararsız ve bir an önce atlatmayı, borçlarımızı ödemeyi ve oglumuZun hayırlı bir insan olup hayırlı işlerle meşgul olmasını nasip et ...Amin

X XxSulex için eksikler:
3. E EEEliffffffffff

6. V Vavin
8. K kartanem2
kumbara 10.000
Xxsulex duasi Anneme ve babama şifa sağlıklı huzurlu uzun ömürleri olaun. Rabbim hepimizi hayırlı iyiinsanlarlakarşılaştırsin. Ve en acilinden bana hayırlı başarılı bi iş nasip etsin Aminnn
esimaa için bazı arkadaşlar yardım etti onun kini tamamlamıştık senfonime özelden yazdım

X