Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Annemde okudu listedeki herkese
Allah herkesin duasını niyetini vesileniz ile kabul etsin inşallah

Sevgicik içinde okudum bitti dualarımız kabul olsun inşallah yeni listemizde güzel haberlerimix güzel dualarımız olsun inşallah PiXiEE canım evladın rahatsızmış geçmiş oldun daha iyidir umarım şimdi rabbim şifa versin Çok uğraştın Allah senden razı olsun

Basladınız mı basladık mı, ya giremedim hıc, dualara kolaylık olsun diye kalan ıslerımı bitirmeye çalıstım, bısey kacırdım mı, yoksa bunca etiket hazırlık ıcın dımı

@ohbb-kaplan , Cemoos , @Cikolataparcacigi ve Asiltutku niyetine okudum. rabbim dualarını kabul etsın

Meryem hanım ve Gamze hanım niyetine okudum.Allah biran önce sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin iki niyetim olduğu için toplam 1064 okudum

Meryem ve gamze niyetlerine okudum RABBİM tez vakitte kucaklarını doldursun aminnnn

meryem ve gamze arkadaşlarımız için okudum, Allah tez vakitte güzel haberler almayı nasip etsin

Kızlar adetli iken okunur yaziyor internette bende aynı durumdayim
Yarın siteye giremeyebilirim ama girmeye calisicam acile gittik ateşini dusuremiyoruz kızımın daha yarım saat önce falan uyudu yeni listeyi paylaşmıştım zaten Çarşamba başlayacak eski listede duaları biten bitmeyen arkadaşlarımı elimden geldiğince paylasicam inşallah

Geçmiş olsun Allah'ım şifa versin inşallah.
Eğer ilgilenemeyecek durumda olursan bizde yardımcı oluruz okuruz inşallah duaları aklın kalmasin

Sağol csnim Allah razı olsun estağfurullah ne ugrastirmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…