Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Benim varsa helal olsun canim sende helal et ağzına sağlık

Canım sayı belirlendi mi acaba?

Hanımlar ben listeyi bitirdim tüm duaları ve niyetleri okudum inşallah Allah'ım kabul eder
İnsanız eksik fazla okuyabiliriz, dalgınlığımiza gelir hakkınızı helal edin benden yana helal olsun
Bir sonraki dualarda inşallah yine buluşuruz emeğinize,yüreğinize,ağzınıza sağlık

28 Mart Pazartesi niyetlerini okudum rabbim kabul eylesin amin

Annem cumartesi ve pazar için okumuştu yazmıştım pazartesi içinde kendisi ve diğer arkadaşa okudu

41 - Sevgicik / KEVSER niyeti; 29 Mart Salı

Bismillahirrahmanirrahim. Senin isimlerin le geldim kapına,
Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya kaviyy, Ya Kadir, Ya Ganiyy, Ya Muğni, Ya Rezzak, Ya Fettah, Ya Vehhab, Ya Latif, Ya Halik, Ya Musavvir Ya Mucib . Allahımm şüphesiz ki sen gerçek zenginlik sahibisin. Kevser kulunun, eşinin ve sevdiklerinin yarınlarını dünlerinden hayırlı eyle. Sen onları Razı olduğun ve bağışladığın kullarının arasına kat. Kevser kulunun ve eşinin umduğu veya ummadıgı bir yerlerden, hayırlısıyla kolaylıkla bir mucizeyle tez vakitte maddi olarak gönlündeki kadar rızıklanmalarını, borçlarının tümünü hayırlısıyla kolaylıkla ve bir mucizeyle tez vakitte ödeyip bitirmelerini, hayırlı zamanda hayırlı saglıklı uzun ömürlü her daim kalplerini ısıtan İyi ahlaklı sakin, mutlu ve her daim şükreden evlatlarının olmasını sen nasip et Ya Mucib olan Allahım. Sen bize isimlerinin hakikatini göster. Bu duama Amin diye tüm dua kardeşleriminde gönüllerinde ki dualarını kabul et Allahım
Aminn

hayalleriolankiz / ÖZGE

RedGirl / nick ile

Jawlensky / MERVE

A anabel lee / ZÜBEYDE

V Vavin /

goah / PINAR

Aktif Lora / AYŞE

madamseker / VİLDAN

C Calcifer / nick ile

5 528mucizemmm / TUĞÇE

kavs-i kuzah / AYŞE

M Meva59 annesi / nick ile

M Meva59 / nick ile

Sadelikherseydir / KÜBRA

KIZLAR DUALARI BİTİRDİNİZ Mİ. NORMAL TARİHTE LİSTENİN YARIN BİTMİŞ OLMASI GEREKİYOR.
YARIN YENİ LİSTEYE BAŞLAYACAĞIZ VE YENİ LİSTEDE ÖNEMLİ GÜNLERİ İÇİN SIRAYA GİRMİŞ OLAN ARKADAŞLARIMIZ VAR LÜTFEN OKUMALARI BUGÜN BİTİRİN Kİ BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN DUALARINDA AKSAMA OLMASIN

37 - ohbb / HANİFE ESRA için okumayanlar - 27 Mart Pazar

SUHAN / nick ile

5 528mucizemmm / TUĞÇE

kavs-i kuzah / AYŞE

38 - Cemoos / CEMİLE ESRA için okumayanlar - 27 Mart Pazar

5 528mucizemmm / TUĞÇE

kavs-i kuzah / AYŞE

39 - C Cikolataparcacigi / HATİCE ESRA için okumayanlar - 28 Mart Pazartesi

Jawlensky / MERVE

M mavikelebeeek / SEMA

kavs-i kuzah / AYŞE

M Meva59 / nick ile

Sadelikherseydir / KÜBRA

40 - Asiltutku annesi / NESİBE ESRA için okumayanlar - 28 Mart Pazartesi

Jawlensky / MERVE

Aktif Lora / AYŞE

kavs-i kuzah / AYŞE

M Meva59 / nick ile

Sadelikherseydir / KÜBRA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…