Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

okudum canım Allah kabul etsin

PiXiEE 8. Sıradaki arkadaşa da okudum.Allah kabul etsin
canım 8. sıradaki arkadaşın niyetini paylaşmadım ki. geçen gün de söylemiştim sanırım sana. niyetleri paylaşmadan nasıl okuyorsun birde senden ricam geçen gün de demiştim sıra numarası yazma lütfen çünkü sırada değişiklikler oluyor çıkanlar olabiliyor. okuduğun kişinin ismini yazarsan karışıklık olmaz ve lütfen niyeti ile dua ederek okursan daha iyi olur.

Allâhumme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed.”

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 500 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 1 gündür. 12 Ocak Çarşamba günü okunacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

Liste alımlara kapalıdır. Bu listemiz bittikten sonra yeni listeye katılmak isteyenler bildirim yapabilir. Her listede farklı bir dua/zikir okunmaktadır.

begonvil1985 niyeti;
Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim, okuyacağımız duâların vesilesiyle İrem kuluna kolaylık ver. Tek başına iki evlâdını büyütürken, önündeki zorlukları ve engelleri kaldır. Muhakkak ki ona zor gelen, Sana kolaydır Allah’ım. İrem Kulunun çocuklarını hastalıklardan, kötülüklerden ve nazardan koru. Amin”

@Ada-anne

@Btlaydnz23

Jawlensky

PiXiEE

goah

burcusami

Bynnbbssrra

begonvil1985

Z zeynepmuratselo

Butimar-

agustos72

Cuel

Umut_2019

Aktif Lora

sunpineapple

V Vavin

aypare ackerman

nursevdi

@ Z zeynepmuratselo arkadaşın hesabı pasifleşmiş listeden çıkarabilirim kızlar işte bu tür sebeplerden dolayı @Ada-anne niyetleri paylaşmadan duayı okuma canım yada sıra numarası ile örneğin 8. arkadaşa okudum şeklinde yazma lütfen karışıklık oluyor kime okuduysan onun ismini yazarsan takip açısından daha iyi olur

Bunları dememiştin diye hatırlıyorum canım, bundan sonra dikkat edeceğim

Okudum Allah kabul etsun

begonvil1985 kardeşimin niyeti için okudum, Rabbim kabul etsin inşallah

begonvil1985 arkadaşımız için okudum Allah niyetini duasını kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…