Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar sizlerden bir ricam olacak bazı arkadaşlarımız niyetlerini yazarken isim yazıyor bende ismimi yazıyorum niyetlenirken çok daha içime siniyor. sizler de nasıl oluyor bilmiyorum ama niyetlenirken örneğin snow3414 isimli kulunun şu şu şu duasını kabul et derken sanki tam içime sinmiyor gibi. biz eskiden anne adımızı dahi yazardık . ...... kızı ..... şeklinde. sizler için sakıncası yok ise niyetlerinizi yazarken bu şekilde yazar mısınız sanki o şekilde daha doğru oluyor gibi geliyor bana tabiiki yazmak istemeyen arkadaş yine yazmaz sıkıntı yok :KK200:

Kızlar sizlerden bir ricam olacak bazı arkadaşlarımız niyetlerini yazarken isim yazıyor bende ismimi yazıyorum niyetlenirken çok daha içime siniyor. sizler de nasıl oluyor bilmiyorum ama niyetlenirken örneğin snow3414 isimli kulunun şu şu şu duasını kabul et derken sanki tam içime sinmiyor gibi. biz eskiden anne adımızı dahi yazardık . ...... kızı ..... şeklinde. sizler için sakıncası yok ise niyetlerinizi yazarken bu şekilde yazar mısınız sanki o şekilde daha doğru oluyor gibi geliyor bana tabiiki yazmak istemeyen arkadaş yine yazmaz sıkıntı yok :KK200:
Ben kuzenim için okuyacagim. Kuzenimin ismini anne baba adıyla yazdım. Eğer kendikimi de yazmam gerekirse seve seve yazarım. Yazayım mı abla özelden?❤❤❤❤

goah goah
@Tosun Pasa
@burcusami
V Vavin
@nursevdi
PiXiEE PiXiEE
@Tospaagtd
begonvil1985 begonvil1985
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli tr_lelli
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
Umut_2019 Umut_2019
Aktif Lora Aktif Lora
@utangacusengec
R ruhsuzcadi
@Btlaydnz23
@Cuel
@Eda1996
@agustos72
@honeymilkkk
@yalutserkan
@Luluuu94
@aypare ackerman
@Kahve kokusuu91
@Mavi ayy
@hmtbssrra
@Ada-anne

Kızlar merhaba şu anki listemiz pazartesi gününe kadar biter diye düşünüyorum.

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"
hergün bir arkadaşımızın niyeti için kişi başı 500 salavat çekeceğiz. Katılmak isteyen, istemeyen arkadaşlarım bildirim yapabilir mi lütfen.

Katılmak isteyenler niyetlerini bana özelden bildirsin lütfen . Hak geçmemesi adına liste sıralamasını gelen meajların sırasına göre hazırlayacağım.

Liste salı gününe kadar açık olacak salı gününden sonra katılmak isteyen arkadaşlar sonraki liteye eklenecektir.

Not: Kimsenin kimsede hakkının kalmaması için listeyi tamamlayamayacak olan arkadaşlar sonrasında çıkma ihtimali olan arkadaşlar lütfen listeye katılmasın.
ben kTılırım canım, niyetim geçen seferki ile aynı, yeniden göndermemi ister misin?

Umut_2019 Umut_2019 için okumayanlar;
Z zeynepmuratselo

Aktif Lora Aktif Lora için okumayanlar;
V Vavin
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli tr_lelli
Butimar- Butimar- (utangacusengec)

Butimar- Butimar- (utangacusengec) için okumayanlar;
goah goah
@burcusami
V Vavin
PiXiEE PiXiEE
PiXiEE PiXiEE
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli tr_lelli
Aktif Lora Aktif Lora

Kızlar yeni lissteye geçmeden bu listeyi bitirelim lütfen. bildirim yapıp unuttuğum arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar biraz fazla karıştırdım sizlerin bildirimlerini.
Bu listeyi yarın bitirebilirsek çok memnun olurum
Aktif Lora için okudum ben. Bildirim yaptım ama gozden kaçmış sanırım. Sadece son arkadaş kaldı. Onu da bugün tamamlayacağım inşallah ☺️ PiXiEE PiXiEE

goah goah
@Tosun Pasa
@burcusami
V Vavin
@nursevdi
PiXiEE PiXiEE
@Tospaagtd
begonvil1985 begonvil1985
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli tr_lelli
Umut_2019 Umut_2019
Aktif Lora Aktif Lora
@utangacusengec
R ruhsuzcadi
@Btlaydnz23
@Cuel
@Eda1996
@agustos72
@honeymilkkk
@yalutserkan
@Luluuu94
@aypare ackerman
@Kahve kokusuu91
@Mavi ayy
@hmtbssrra
@Ada-anne

Kızlar merhaba şu anki listemiz pazartesi gününe kadar biter diye düşünüyorum.

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"
hergün bir arkadaşımızın niyeti için kişi başı 500 salavat çekeceğiz. Katılmak isteyen, istemeyen arkadaşlarım bildirim yapabilir mi lütfen.

Katılmak isteyenler niyetlerini bana özelden bildirsin lütfen . Hak geçmemesi adına liste sıralamasını gelen meajların sırasına göre hazırlayacağım.

Liste salı gününe kadar açık olacak salı gününden sonra katılmak isteyen arkadaşlar sonraki liteye eklenecektir.

Not: Kimsenin kimsede hakkının kalmaması için listeyi tamamlayamayacak olan arkadaşlar sonrasında çıkma ihtimali olan arkadaşlar lütfen listeye katılmasın.
CANIM MESAJ ATILAN SIRASINA GORE OLMAZ KI YUKARDA SIRALAMSSIN ZATEN KATILMA SIRASINA GORE KALMASI DAHA DOGRU OLUR BENCE BELKI SIRAM GELINCE MESAJIMI ATICAM SANA YINE DE SEN BILIRSIN

CANIM MESAJ ATILAN SIRASINA GORE OLMAZ KI YUKARDA SIRALAMSSIN ZATEN KATILMA SIRASINA GORE KALMASI DAHA DOGRU OLUR BENCE BELKI SIRAM GELINCE MESAJIMI ATICAM SANA YINE DE SEN BILIRSIN
bizim listedeki isimleri direkt olarak aldım evet ama başka katılmak siteyen hatta epeydir bekleyen arkadaşlar var her sonradan katılanı sona eklemek istemedim. daha önceki listeyi de özelden atılan mesajların sırasına göre hazırlamıştım.
Niyetini en başta yazarsan iyi olur sonra tek tek yazmak benim için zor oluyor. dua başlamadan önce hepsini hazırlayıp listeliyorum.

PiXiEE PiXiEE canım yarına kadar okuyup bitirmeye çalışacağım aktif lora yarın biter son arkadaşa 1 ine kadar en geç okurum,biraz geç kaldım kusura bakma,misafirim var evde yetistiremedim, 2 gün içinde tüm liste biter canım

X