Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Hediye ettim Allah kabul etsin inşallah

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim. Melike ben Müminin mümin kardeşine ettiği dua makbuldür. Bu yüzden üye oldum buraya esas amacım buydu birbirimize dua etmek için. Yalnız burası karışık geldi bana. Baya da yorum var. 933 sayfa maşallah. Nasıl dua ediyorsunuz yönteminiz nasıl? Öğrenebilir miyim lütfen?

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

V Vavin okudum niyetinize. Allah kabul eylesin PiXiEE

Hoşgeldin
900 sayfada çeşitli dualar okunmuş ama Şu an her arkadaşımıza 1000er tane rabbi yesir duasını okuyoruz niyetleyerek. Sırayla gidiyoruz herkes için 2 gün sürüyor. 2 gün içinde bildirim yapmak gerekiyor.
Bu zamana kadar 4/5 kişiye okuduk diğer arkadaşlar da kabul ederse listenin sonuna ekleyelim.
PiXiEE

Merhaba canım. Şu anda listedeki arkadaşlarımıza kişi başı 1000 tane yukara yazan duayı okuyoruz. Eğer önceki arkadaşlara okuyabilirsen yada arkadaşlar okumadan kabul ederse listeye ekleyelim senide

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’
Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 2 Aralık Çarşamba günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

efsunn210102 arkadaşımızın niyeti;
Hayırlı evlat sağlıklı sıhhatli ve tüp bebek pozitif görmeyi niyet ediyorum amin inşallah

Iron Butterfly
goah
Jawlensky
burcusami
V Vavin
nursevdi
efsunn210102
PiXiEE
PiXiEE
5 528mucizemmm
begonvil1985
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma
Umut_2019
Aktif Lora
Butimar-

Canım arkadaşım efsunn210102 için hediye ettim Allah dualarını kabul etsin inşallah

NURSEVDI ARKADSIMA OKUDUM RABBIM KABUL ETSIN İNŞAALLLAH

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

nursevdi okudum niyetinize. Rabbim kabul eylesin PiXiEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…