Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 26 Kasım Cuma günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

burcusami burcusami arkadaşımızın niyeti;

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, dualarımızı kabul eyle.. Olmuslerimize rahmetinle muamele eyle, elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, omerimle sağlıkla kavuşmayı nasip eyle, sen bizim içimizden geçenleri biliyosun, dualarımızı kabul eyle.

karışmak gibi olmasın ama nencede süre 1 güne düşsün çok karma karışık bi durum çıkıyor ortaya 🤔
Canim çoğunluk ne derse öyle yapalım ama çalışanlar var başka işleri olanlar oluyor 2 günde yetiştirmeyen arkadaşlar var 1 gün olursa sıralama çok Akşar gibi geliyor bana

Canim çoğunluk ne derse öyle yapalım ama çalışanlar var başka işleri olanlar oluyor 2 günde yetiştirmeyen arkadaşlar var 1 gün olursa sıralama çok Akşar gibi geliyor bana
Yaaa öyle tabiki topluluk nasıl derse öyle olsun o zaman inşallah bende kendim çekşyorum etiket olduğunda hediye ediyorum 😇

Süre çok az 1 gün benim bebeğim var bazen geç bile yazabiliyorum çeksemde.
2gun de kalsın bence.

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 26 Kasım Cuma günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

burcusami burcusami arkadaşımızın niyeti;

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, dualarımızı kabul eyle.. Olmuslerimize rahmetinle muamele eyle, elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, omerimle sağlıkla kavuşmayı nasip eyle, sen bizim içimizden geçenleri biliyosun, dualarımızı kabul eyle.

BURCUSAMİ ARKADASIMIZIN NIYETINE OKUDUM RABBIM KABUL ETSIN İNŞAALLAH

X