Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 22 kasım Pazartesi günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

goah goah arkadaşımızın niyeti;
Muhakkak ki Rabbim her türlü yaratma şeklini bilir ,O yaratandır ve yoktan var edendir.'Rabbim sen ol dersin olur,sağlık, hayırlı evlat sahibi olmayı nasip eyle .. Benim gibi evladına kavuşmayı isteyen herkese de nasip eyle , Evime huzur neşe sağlık ,bereket nasip eyle .. Burda ki tüm arkadaşlarımın kalbinde ki niyetleri sen kabul eyle Allah'ım
goah goah niyetinize okudum. Rabbim kabul eylesin 🤲🤲

goah goah arkadaşımız için;
Kızlar süremiz bugün bitiyor. Yarın yeni arkadaşa geçeceğiz.

E Eda1996 canım ilk arkadaşımız için okudun mu. Bugünde 2. arkadaşımız bitiyor yarın yeni kişiye geçeceğiz.

Jawlensky Jawlensky -Merve arkadaşımızın niyeti;

Ya Erhamerrahimin bize bu günleri bu nimetleri verdiğin için şükürler olsun.
Kızım Azranin dili çözülsün akli başında olsun. Yaşıtlarından geri kalmasın. Gireceğim kpss de memleketime atanmayi nasip eyle. Doktor kontrolünden sorunsuz geçmeyi testlerimin sonucunun temiz gelmesini nasip eyle. Kızlarım ve eşimle hayırlı sağlıklı uzun ömür yasamayi nasip eyle amin.​

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 24 kasım Çarşamba günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

goah goah arkadaşımız için;
Kızlar süremiz bugün bitiyor. Yarın yeni arkadaşa geçeceğiz.

E Eda1996 canım ilk arkadaşımız için okudun mu. Bugünde 2. arkadaşımız bitiyor yarın yeni kişiye geçeceğiz.
Süre 1 güne mi düştü hemen tamamliyorum

Kızım Azranin dili çözülsün akli başında olsun. Yaşıtlarından geri kalmasın. Gireceğim kpss de memleketime atanmayi nasip eyle. Doktor kontrolünden sorunsuz geçmeyi testlerimin sonucunun temiz gelmesini nasip eyle. Kızlarım ve eşimle hayırlı sağlıklı uzun ömür yasamayi nasip eyle amin.​

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 24 kasım Çarşamba günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Bir kişi için süremiz 2 gündür.

SURE BIR GUN MU 2 GUNMU

PiXiEE PiXiEE okudum canım Jawlensky Jawlensky Niyetine rabbim dualarımızı geri çevirmesin..

Bizde 2 evladımla uyuz olduk 4 aydir uğraşıyoruz ilaçlar bitirmedi bu sayfayı gördüm bizede yardımcı olur musunuz dua konusunda 😔

Bizde 2 evladımla uyuz olduk 4 aydir uğraşıyoruz ilaçlar bitirmedi bu sayfayı gördüm bizede yardımcı olur musunuz dua konusunda 😔
çok geçmiş olsun. bir an önce iyileşirsiniz inşallah. isterseniz liteye ekleyebilirim sizi ama önceki arkadaşlara da okumanız gerekiyor okuyabilir misiniz

çok geçmiş olsun. bir an önce iyileşirsiniz inşallah. isterseniz liteye ekleyebilirim sizi ama önceki arkadaşlara da okumanız gerekiyor okuyabilir misiniz
Ya okumayı çok isterdim ama uyuzda hergun çarşaf kiyafet yıka ütü yap evi dezenfekte et 2 cocukla okuyamam gibi gozukuyor neyse 😔

X