Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 20 kasım cumartesi günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

Byrmseyda1 arkadaşımızın niyeti;
Benim yeğenim 4 yaşında yoğum bakımda onun için dua istiyorum

okuyan arkadaşlar beni etiketleyip okudum diye bildirim yapsın lütfen.
okudum canım, Allah tez vakitte şifasını versin inşallah

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma canım sen herkes için 3000 tane okuyacaksın onu hatırlatayım. 1000 kendin için 1000 kardeşinin yerine 1000 annenin yerine. Bildirim yaparken kimin yerine okuduğunu belitmeyi unutma olur mu canım

Canım annem,kardeşim ve ben hepimiz okuduk toplam 3000 Allah kabul etsin inşallah Rabbim şafi ismiyle şifalar versin 🤲🤲🤲

Annem ve kardeşim okuyunca bana söylüyorlar ben hepimizin bitince yazıyorum aramızdan okuyamayan eksik olan olursa biz tamamlıyoruz buraya tamamlayıp yazıyorum benim açımdan sıkıntı olmaz diğer katıldığım dua gruplarından alışığız artık🙈🤭

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 20 kasım cumartesi günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Byrmseyda1 arkadaşımızın niyeti;
Benim yeğenim 4 yaşında yoğum bakımda onun için dua istiyorum

okuyan arkadaşlar beni etiketleyip okudum diye bildirim yapsın lütfen.
Byrmseyda1 ARKADASIMIZA OKUDUM RABBIM KABUL ETSIN INSALLAH SIFA VERSIN INSALLAH

Iron Butterfly Iron Butterfly için okuma listesi. Okumayan arkadaşların bu gece duasını bitirmesini rica ediyorum yarın yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Iron Butterfly Iron Butterfly için okuma listesi. Okumayan arkadaşların bu gece duasını bitirmesini rica ediyorum yarın yeni arkadaşımıza geçeceğiz
Ben cumartesi akşamına kadar anlamışım k bakma, yarın sabah okuyup bildiririm hemen

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 22 kasım Pazartesi günü bitmiş olacak ve yeni arkadaşımıza geçeceğiz

goah goah arkadaşımızın niyeti;
Muhakkak ki Rabbim her türlü yaratma şeklini bilir ,O yaratandır ve yoktan var edendir.'Rabbim sen ol dersin olur,sağlık, hayırlı evlat sahibi olmayı nasip eyle .. Benim gibi evladına kavuşmayı isteyen herkese de nasip eyle , Evime huzur neşe sağlık ,bereket nasip eyle .. Burda ki tüm arkadaşlarımın kalbinde ki niyetleri sen kabul eyle Allah'ım

X