Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

şeyda için okudum canım

Okudum canım Kafiyesizsiir Allah kabul etsin insallah

Okudum canım ben

Okudum canım

Duamiz

La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil Azim

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 100 kez okuyacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür

Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

@Byrmsyda1 Şeyda duası;
Selam aleyküm bende sizden dua isteyebilir miyim benim içinde okuturmusunuz adım şeyda
Cuma günü tüp bebek için kontrolüm var nolur bana dua edin hayırlı bi evlat sahibi olabilmek için muaynelerim ve doktor görüşlerim güzel geçsin yumurta toplama işlemim olup güzel haberler alayım

begonvil1985 OKUDU
F Flower__
agustos72 OKUDU

Cuel
@Byrmsyda1 OKUDU
tr_lelli OKUDU
PiXiEE OKUDU
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir
burcusami
Aktif Lora
nursevdi
goah OKUDU
Jawlensky OKUDU
Umut_2019 OKUDU
Luluuu94
honeymilkkk
MelayMeltem
B Balbocegi25
yalutserkan
aypare ackerman
Z zeynepmuratselo OKUDU

Bende katılmak istiyorum
Duamiz 100 tane okunacak La havle leva kuvvete illa billahil alliyyul Azim
Şimdi listede beşinci kisideyiz yarın altı ve yendi kişiye geçeceğiz ilk beş arkadaşa okursanız listeye dahil ederim hakları geçmesin okunacak arkadaşlar

begonvil1985 irem
F Flower__
agustos72
Cuel Elif
@Byrmsyda1 seyda

Arkadaşların ismine niyet alıp yukarıda yazdığım duayı kişi başı ayrı ayrı yüzer defa okuyacaksınız

Beni de listeye yazar mısınız?
Ne okuyacağız?
Kasım ayında tüp bebek tedavisine başlayacağım Allah izin verirse bir sıkıntı olmaz engel çıkmazsa
Duamiz 100 tane okunacak La havle leva kuvvete illa billahil alliyyul Azim
Şimdi listede beşinci kisideyiz yarın altı ve yendi kişiye geçeceğiz ilk beş arkadaşa okursanız listeye dahil ederim hakları geçmesin okunacak arkadaşlar

begonvil1985 irem
F Flower__
agustos72
Cuel Elif
@Byrmsyda1 seyda

Arkadaşların ismine niyet alıp yukarıda yazdığım duayı kişi başı ayrı ayrı yüzer defa okuyacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…