Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak

SURE IKI GUNDUR PERSEMBE SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

B Bademmm388 Fatoş duasi;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş a şifa ver hastalığı geçsin. Onun ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir

Life light OKUDU

ohbb

burcusami

Aktif Lora

Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)

nursevdi

goah

begonvil1985 OKUDU

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

braindamage

Okudum canım ben de

DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak
SURE IKI GUNDUR PERSEMBE SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN
TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM
IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM
B Bademmm388 Fatoş duasi;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş a şifa ver hastalığı geçsin. Onun ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin
5 528mucizemmm OKUDU
Kafiyesizsiir
Life light OKUDU
ohbb
burcusami
Aktif Lora
Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)
nursevdi OKUDU
goah
begonvil1985 OKUDU
F Flower__
B Bademmm388
Cuel
tr_lelli
PiXiEE
Jawlensky
Umut_2019 OKUDU
Luluuu94
honeymilkkk
braindamage

Anladım canım bazen bana da oluyor hiçbir şey yokken daralma aslında bunun sebebi çok fazla içe atıp olayların da birikmesi bende de sinir stres yaptı
Evet ölüyorum sanıyorum bir de beynimde şimşekler çakıyor sanki nefes alamıyorum dediğin gibi stres en büyük etken işte maalesef bir kez yakalanınca bırakmıyor peşini bu illet huzursuzluk

Evet ölüyorum sanıyorum bir de beynimde şimşekler çakıyor sanki nefes alamıyorum dediğin gibi stres en büyük etken işte maalesef bir kez yakalanınca bırakmıyor peşini bu illet huzursuzluk
Öyle gerçekten seni çok iyi anlıyorum bugün de benim bir şeye moralim çok bozuldu kaç gün sürer ne kadar takarim kafaya bilmiyorum ara ara aklıma gelip daraltacak beni onu da biliyorum elden gelen bir şey olmuyor böyle durumlarda Allah vesveseden korusun uzak eylesin huzur sükunet versin kalplerimize Amin

Okudum Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…