Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ben ilk defa gruba katıldım.

Kimin için, ne okuyacağım?
Şimdi bu liste tamamen bitince yeni dua belirlersek o zaman ekleyecegim sizi siz simdi birsey okumayacaksiniz bu liste tamamen bitince ekleyecegim çünkü bu duada baya bir ilerledik
Şu şekilde formatımiz listemiz oluyor sıralı günlük okuma süresine göre sırası gelen arkadaşın duası paylaşılıyor listedeki kişiler hangi dua okunuyorsa dua sahibinin haceti için o duayı okuyor bu sekilde sırası gelene okunuyor dua sayısı da listede katılan kişi sayısına bölünüyor

Inşallah canim aminnn

Sinav aciklandimi sonuc nasil oldu (cahilligime verin anlamıyorum bu konulardan)
Ah canım estağfurullah ne cahilligi buranın öğrencileri olmamıza rağmen biz bile yeni yeni kavriyoruz sınav formatını bu girdiğim sınav ben düz memurluk için ugrastigimdan dolayı tek yıl olduğundan dolayı ne kadar yüksek puan alırsam alayım hiçbir memurluga başvuru yapamıyorum tek yilmis cunku bu yilki sinav o yuzden benim için önemi yok malesef asıl önemli olan sinavim bu yıl gireceğim sınav insaAllah 2022 den yüksek bir puan alırım yani sınava hala çalışacağım umarim karmasik sinav sistemimizi biraz da olsa anlatabilmissimdir

DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak

SURE IKI GUNDUR PAZAR SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

begonvil1985 duası;
Bismillahirrahmanirrahim .Allah’ım sen en gizli edilen duâları bilirsin, sessizce akıttığımız gözyaşlarını silensin, gönlümüzden geçen niyetleri bilirsin. Allah’ım İrem kulunun uğradığı haksızlıktan temize çıkmasını sağla. Kibirle ismini karalamaya çalışanlara izin verme. Sözleriyle canını yakmaya çalışanlara müsade verme. Kulun susarken, hakkını arayamazken , Sen onun hakkını savun. Yuvasına birlik, kazancına bereket ver. Amin

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir

Life light OKUDU

ohbb

burcusami

Aktif Lora

Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)

nursevdi

goah

begonvil1985

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

braindamage

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…