Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

KIZLAR BIR KISI CIKTIGI IÇIN SAYI DEGISTI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 TANE OKUYACAK

DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak

SURE IKI GUNDUR PAZAR SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

Life light duasi;
Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı ,sıhhatli,uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.Aileme hayırlı uzun ömürler nasip eyle bizi yolundan ayırma.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir OKUDU

Life light

ohbb OKUDU

burcusami OKUDU

Aktif Lora

@Elifsude07

nursevdi OKUDU

goah OKUDU

begonvil1985 OKUDU

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE OKUDU

Jawlensky

Umut_2019 OKUDU

Luluuu94 OKUDU

honeymilkkk

braindamage OKUDU

Artik 5000 mi okuyoruz? Ozaman tamamlim ben kalani hemen cekerim.
5 528mucizemmm tuğçe için 4.761 tane çekilecek onu beş bine tamamlamayin ben ve benden sonrakiler için 5000 tane cekilecek kimler için kacer tane okudunuz şimdi üçüncü kişi olan Life light a için okunuyor bu sabah ta dördüncü kişiye geçeceğiz

ARKADASLAR KARISIKLIK OLMAMASI ADINA TEKRAR YAZIYORUM 5 528mucizemmm TUGCEYE HERKES 4.761 TANE OKUYACAKTI SAYIYI BES BINE TAMAMLAMAYIN LISTEDEN CIKAN KISI YERINE BEN OKUDUM DUASI TAMAMLANDI BEN VE BENDEN SONRAKILER ICIN ARTIK BES BIN TANE OKUNACAK SURE IKI GUN MAZERETKEN OKUNUYOR

Kafiyesizsiir

Life light

ohbb

burcusami

Aktif Lora

@Elifsude07

nursevdi

goah

begonvil1985

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

braindamage

KIZLAR BIR KISI CIKTIGI IÇIN SAYI DEGISTI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 TANE OKUYACAK

SURE IKI GUNDUR PAZAR SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

Life light duasi;
Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı ,sıhhatli,uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.Aileme hayırlı uzun ömürler nasip eyle bizi yolundan ayırma.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir OKUDU

Life light

ohbb OKUDU

burcusami OKUDU

Aktif Lora

@Elifsude07

nursevdi OKUDU

goah OKUDU

begonvil1985 OKUDU

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE OKUDU

Jawlensky

Umut_2019 OKUDU

Luluuu94 OKUDU

honeymilkkk

braindamage OKUDU

SURE IKI GUNDUR SALI SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

ohbb Hanife duasi;
Allahım sen herşeyin ey hayırlısını en doğrusunu en güzelini bilensin. Biz aciz kulların olarak senden hep istiyoruz ya rabbim. Ey Allah'ım hanife kulun yine elini açtı kapına geldi bu aciz kulunu geri çevirme. Girmiş olduğu kpss sınavından yüksek puan alarak bu yıl öğretmen olarak atanmayı ona nasip et. Bu duami hayırlı şekilde kabul et ve nasip et yarabbim. Benim duama amin diyen bütün dua kardeşlerimin duasını da kabul et amin amin amin

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir

Life light

@ohbb-kaplan

burcusami

Aktif Lora

@Elifsude07

nursevdi

goah

begonvil1985

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

braindamage

Ikiniz için de okudum kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…