Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah..

DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 4.761 DUA SAHIBI KENDI NIYETI ICIN 4.780 ADET OKUYACAKTIR

SURE IKI GUNDUR CARSAMBA SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

5 528mucizemmm Tuğçe duasi;

Allah’ım Sen dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde taşıdıklarımızı da bilirsin. Hiçbir şey sana gizli değildir. Sen Azim ve Kadir olansın Tuğçe kulunun İçindeki muradın gerçekleşmesini kabul eyle, yaşadığı tüm sorunlarını çözüme ulaştır Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden Ya RABBİM 99 ismin adın hatır ve hürmetine Tuğçe kulunun gönlünden geçen bütün dualarını hayırlısıyla kabul et Vel Hamdu lillahi Rabbil Alemin AMİN AMİN AMİN...

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir OKUDU

Life light OKUDU

ohbb OKUDU

burcusami OKUDU

Aktif Lora OKUDU

@Elifsude07

nursevdi OKUDU

goah OKUDU

begonvil1985

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE OKUDU

Jawlensky OKUDU

Umut_2019

T There is Hope

Luluuu94 OKUDU

honeymilkkk

braindamage

okudum canım. Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşıma

DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 4.761 DUA SAHIBI KENDI NIYETI ICIN 4.780 ADET OKUYACAKTIR

SURE IKI GUNDUR CARSAMBA SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

5 528mucizemmm Tuğçe duasi;

Allah’ım Sen dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde taşıdıklarımızı da bilirsin. Hiçbir şey sana gizli değildir. Sen Azim ve Kadir olansın Tuğçe kulunun İçindeki muradın gerçekleşmesini kabul eyle, yaşadığı tüm sorunlarını çözüme ulaştır Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden Ya RABBİM 99 ismin adın hatır ve hürmetine Tuğçe kulunun gönlünden geçen bütün dualarını hayırlısıyla kabul et Vel Hamdu lillahi Rabbil Alemin AMİN AMİN AMİN...

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir OKUDU

Life light OKUDU

ohbb OKUDU

burcusami OKUDU

Aktif Lora OKUDU

@Elifsude07

nursevdi OKUDU

goah OKUDU

begonvil1985 OKUDU

F Flower__

B Bademmm388

Cuel OKUDU

tr_lelli

PiXiEE OKUDU

Jawlensky OKUDU

Umut_2019

T There is Hope

Luluuu94 OKUDU

honeymilkkk

braindamage OKUDU

SAYILAR DEGISTI DIKKAT EDELIM

HERKES DUA SAHIBI IÇIN 5000 TANE OKUYACAK

SURE IKI GUNDUR CUMA SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah' im
Hatice kızı Mine kulununun gönlüne göre bir es adayıyla evlenip sağlıklı çocuklarının olmasını nasip eyle Amin

5 528mucizemmm

@Feslegen

Life light

ohbb

burcusami

Aktif Lora

@Elifsude07

nursevdi

goah

begonvil1985

F Flower__

B Bademmm388

Cuel

tr_lelli

PiXiEE

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

braindamage

Tugceye okuduğumuz sayıyı 5000 e tamamlayacak miyiz canım yoksa senden itibaren mi 5000 okunacak

Okudummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…