Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Arkadaşlarıma okudum Allah kabul etsin inşallah

4 arkadaşıma okudum Allah kabul etsin inşallah

kendimde dahil bütün arkadaşlarıma okudum canım

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Duamız;
"313 Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram"

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir

Herhangi bir dilek için, herhangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım

(313) defa "Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram" şeklinde okunur ise Allahü Teâla o kişinin ne dileği varsa kabul eder ve her ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır inşallah

Resülullah Hz. Muhammed (s.a.v) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse "Ya Erhamerrahimin" kelimesini üç defa söylerse melek:

"Ya Erhamerrahimin olan Rabbin sana yöneldi. Ne dileğin varsa iste" der.

Süremiz 1 gündür

Günlük 4 kişi için okuyacağız

Mazeretliyken okuyabiliyoruz

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

SAYI DEĞİŞTİ

Herkes dua sahibine 12 tane okuyacak, dua sahibi kendine 13 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Cuel

adessa01

muhursuzpusula

Umut_2019

hasbeee

Namaria

Jawlensky

B Bademmm388

SoLeiL12

honeymilkkk

K Khvekokusu20

HALLEYS

K Kirazxyz

Life light

S sibellcim

L Lyl_35

S Sabr-Sukur-Dua

happinesshascome

T There is Hope

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

R rana20
Rabia'nin Duasi:

"Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rabia kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Kızlarını imanla güzel ahlakla büyütmeyi nasip eyle. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"

nursevdi
Nurseven'in Duasi:

Rabbim isteyen herkese evlat versin. Kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bu hasret ile içi yanan , gözleri dolan , ağlayan herkese Allah'ım yardım etsin. Yanimda olan benim için dua eden gruptaki arkadaşlarımın da ne muradları varsa Rabbim onlara da yardım etsin .

braindamage
Duasi:

Allahım bu kulunun karşısına hayırlı bir vakitte hayırlı olan insanı evlilik niyeti ile çıkar Ya Rabbim. Gönlündeki kişiyi sen biliyorsun hayırlıysa bir an önce adım atmasını nasip et. Sen herşeyi gören, bilen, duyansın günahlarımız varsa affeyle. Herkese akıl sağlığı, vicdan rahatlığı temiz bir kalp nasip eyle. Buradaki arkadaşlara ve ailelerine de hayırlı bir ömür, sağlık, huzur ve mutluluk nasip eyle. Bize sabredecek güç ver, senin yolundan ayırma. Kötülerle karşılaştırma. Amin..

aypare ackerman
Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed.
Rabbim sen namazlarımi her daim kılmayı nasip eyle, namaz borcum olmadan ahirete gidebilmeyi nasip eyle.Kaza beladan felaketlerden beni ve ailemi koru , bu dünyada ve ahirette iyilik ver.
Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina
Muhammed

Mucizemsn
Duasi:

Ya rabbi bu kuluna en tez vakitte hayırlı sağlıklı imanli güzel evlatlar nasip eyle (amin)

Kızlar son 5 arkadaşın duasini paylaştım yeni duamız "100 Salavat-ı Fatih 1000 Ya Fettah" olacak , herkes listede olacak değil mi olamayacak olanlar söylesin lütfen

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Salavati fatih olabilir

honeymilkkk kendimde dahil 4 arkadaşıma okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Tüm dua arkadaşlarımdan Allah razı olsun herkesin ağzına yüreğine sağlık Rabbim duası kabul olan kullarından olmayı nasip etsin inşallah

Ben varımmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…