Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

🌸 @Renkli Fiyonk canımsin seninki tamamlanmış zaten senin icin okunmuycak 😚 Istersen nursevdi, sibell13 ve aypare niyetine oku 38 şer tane..

🌸 Life light Life light kuzum sen de 38 adet kendine, braindamage, hasbeee ve Cuel niyetine de 38 şer tane okuyabilirsin..

🌸 Selenofil Selenofil canımm benim senin de duan tamamlanmış😍 Sen de Sabr-şükür-dua , _HALLEY_ , Beklenen2 , mucizemsn icin okuyabilirsin.

🌸 Namaria Namaria canımm sen de 38 tane kendine, muhursuzpusula ve Bademmm388 icin de 38 ser tane oku istersen

🌸 Son kalan kendim de dahil 5 kişiyi de ben okuyorum o halde 🤩

🌸 @Renkli Fiyonk canımsin seninki tamamlanmış zaten senin icin okunmuycak 😚 Istersen nursevdi, sibell13 ve aypare niyetine oku 38 şer tane..

🌸 Life light Life light kuzum sen de 38 adet kendine, braindamage, hasbeee ve Cuel niyetine de 38 şer tane okuyabilirsin..

🌸 Selenofil Selenofil canımm benim senin de duan tamamlanmış😍 Sen de Sabr-şükür-dua , _HALLEY_ , Beklenen2 , mucizemsn icin okuyabilirsin.

🌸 Namaria Namaria canımm sen de 38 tane kendine, muhursuzpusula ve Bademmm388 icin de 38 ser tane oku istersen

Bende okuyabilirim. ♥️

Arkadaslar herkes kabul ederse okuyamayan arkadasimizin yerine dusmeli sekilde hepbirlikte okuyalim hem cabucak biter hemde honeymilkkk honeymilkkk arkadasimiza yuk olmaz ne dersiniz ? 4 kisiye okuduguna göre geriye okunmasi gereken 848 sayi kalir .
Canım benim yüreğine sağlık dışarıdaydım bildirimlerin hepsini görmedim, ama paylaştık az az düştü Allah razı olsun 😚🌸

Ben varım canım ama ben duâ’mı değiştirmek istiyorum. Şimdiden mi atıyım yoksa sıra bana geldiğinde mi sana özelden atıyım? Nasıl yapalım?
begonvil1985 begonvil1985 Canımm şimdi de yollayabilirsin hiç farketmez 😍

Kızlarrr duasini değiştirmek isteyenler, özelden atabilirler :KK36:

Okudum canım rabbim en tez zamanda kabul etsin
Olabildiğince özenle okudum Rabbim hepimizin duasını kabul etsin hakkinizi helal edin kızlar benim varsa helali hoş olsun
Eksiklerde de sana yardimci olmak istiyorum canım
Ağzına sağlık kuzum helal olsun :KK60: Rabbim bir an önce dualarımızın kabul oldu sevincini yaşatsın hepimize de inşallah :KK200:

O zaman kızlar Life light Life light Namaria Namaria siz kendiniz için okuyun bi kac kişi de Selenofil Selenofil cigima vereyim gerisini okurum ben.. Okundu okunmadı bildirim yapılmadı diyene kadar okurum diye düşünmüştüm :KK36:

@Renkli Fiyonk sen de kendi niyetine oku istersen kuzum.. Sayıdan düşmedense herkesin niyetine ayrı okunsa daha iyi

Tamam canim aksama hepsini okurum insallah 🥰

Canım 4 arkadasada 152 tane okudum

X