Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Gizem ve Fatoş arkadaşıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah

Canım okudum iki arkadaşım içinde Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Son düzenleme:
Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Jawlensky

Oriana

T There is Hope

Selenofil

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

nursevdi

S sibellcim

aypare ackerman

Life light

braindamage

hasbeee

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

HALLEYS

Mucizemsn

B Beklenen2

Namaria

muhursuzpusula

B Bademmm388

Umut_2019
Sahire Gökçe'nin Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden davasında hayırlı sonuçlar almayı ve alacaklarını kolaylıkla tahsil etmeyi tez zamanda nasip eyle. Karşısına imanlı vicdanlı dürüst namuslu terbiyeli devlet kademesinde iyi bir mesleği olan ailenin kıymetini bilen hayırlı bir kısmet çıkar. Yeniden evliliği nasip eyle. Bekletmeden hayırlı evlatlar nasip eyle. Amin Amin Amin

honeymilkkk
Burcu'nun Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim..
Elhamdulillah..Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..

Herşeye gücü yeten Allah'ım,olmazları olduran Rabbim ,Peygamber efendimiz(sav) hürmetine, burcu kuluna en tez vakitte,en hayırlı şekilde bir ömür boyunca mutlu,huzurlu,sağlıklı,imanlı,aşk dolu olacak bir yuva nasip eyle..Birbirlerinin hatalarini-kusurlarini görmeden her daim aşk ve muhabbet dolu gözlerle birbirlerine bakmayi nasip et.. Bekletmeden hayırlı sağlıklı, imanlı,güzel evlatlar nasip et..Bildiği bilmediği bütün hastalıklarına şafi ismin hürmetine kalıcı şifalar ver, görmemiş geçirmemişe dönder Ya Rabbi! Ya Rahman Burcu'ya merhamet et, gönlündeki duaları bilen duyan sensin , makbul olan duaların arasına kat, okunan bu dualarin hürrmetine ,dualarına icabet et tez günde en hayirli şekilde kabul eyle Ya Rabbi!

Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..
Elhamdulillah..Amin

adessa01

memurhanim

therewillbeaday

Psikolojik Deliii

Son düzenleme:
Okudum Rabbim kabul etsin

Arkadaşlarıma okudum Allah kabul etsin

Okduum canım, Allah kabuk etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Sana ve sahire arkadasimiza okudum rabbim kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…