Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Arkadaslara (Nurseven ve Sibel) okudum Allah kabul etsin insallah

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Jawlensky

Oriana

T There is Hope OKUDU

Selenofil OKUDU

Renkli Fiyonk OKUDU

begonvil1985 OKUDU

nursevdi OKUDU
Nurseven'in Duasi:

Rabbim isteyen herkese evlat versin. Kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bu hasret ile içi yanan , gözleri dolan , ağlayan herkese Allah'ım yardım etsin. Yanimda olan benim için dua eden gruptaki arkadaşlarımın da ne muradları varsa Rabbim onlara da yardım etsin .

S sibellcim
Sibel'in Duasi:

Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin.

aypare ackerman

Life light OKUDU

braindamage

hasbeee

Cuel OKUDU

S Sabr-Sukur-Dua OKUDU

HALLEYS

B Beklenen2

Mucizemsn

Namaria

muhursuzpusula OKUDU

B Bademmm388

Umut_2019 OKUDU

honeymilkkk OKUDU

adessa01 OKUDU

memurhanim

therewillbeaday OKUDU

Psikolojik Deliii

Son düzenleme:
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Nurseven ve Sibel arkadaşlarimiz için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin

Okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Jawlensky

Oriana

T There is Hope

Selenofil

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

nursevdi

S sibellcim

aypare ackerman
Irem'in Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed.
Rabbim sen namazlarımi her daim kılmayı nasip eyle, namaz borcum olmadan ahirete gidebilmeyi nasip eyle.Kaza beladan felaketlerden beni ve ailemi koru , bu dünyada ve ahirette iyilik ver.
Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala Ali seyyidina Muhammed
Amin

Life light
Elif'in Duasi:

Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı , uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım. Bu ay olacağım transferden sonra embriyomun sağlıkla tutunmasını nasip eyle. her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım.

braindamage

hasbeee

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

HALLEYS

B Beklenen2

Mucizemsn

Namaria

muhursuzpusula

B Bademmm388

Umut_2019

honeymilkkk

adessa01

memurhanim

therewillbeaday

Psikolojik Deliii

Son düzenleme:
İki arkadaşımız için de okudum rabbim kabul etsin insallah.

Okudum, Rabbim dualarınızı kabul eylesin

Okudum cnm , Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…