Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Canım ya ben dün selayla ezan arası okudum. Ama çok yavaş okudugum için yetişmez diye arapçasinin türkçesini okudum. Farkeder mi acaba bu şekilde okusak. Çünkü namaz kıl 3 kere oku yetismiyo 45 dk da😔.. Rabbim her birimizin duasın makbul buyursun kabul etsin insallah
valla bende çok zor yetiştirdim bide işyerindeydim :KK73: resmen koştur koştur oldu ALLAH kabul etsin inşallah. Niyet önemli kabul olur inşallah namazı sonra kılabilirsin sela ile ezan arası ya zaten ezan okunmamış oluyor

Hayırlı geceler kızlar Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir arkadasimizin interneti yokmuş o yüzden duaya devam edilemiyormuş. Eğer katılım olursa ben devam ettirebilirim🙋‍♀️

@Tubaa9533 @nursevdi Cuel Cuel @therewillbeaday B Bademmm388 Jawlensky Jawlensky braindamage braindamage Namaria Namaria begonvil1985 begonvil1985 Umut_2019 Umut_2019 Oriana Oriana @karyaa48 @ @Renkli Fiyonk @inckin @almina05 @Tospaagtd @Sensual_in_love @Mucizemm222 adessa01 adessa01 S sibellcim @dilhun80 @Tavuk_suyu @aypare-

Kızlar aklıma gelenler bunlar sizinde etiketlemek için aklınıza gelen arkadaşlar varsa etiketleyin lütfen. Ne kadar çok kişiden dua alırsak o kadar iyi. Kimin duası kabul olur bilinmez🌸

Bu arada katılmak isteyenler katilmak istediklerini yazarken, hangi duayi okuyabiliriz herkes fikrini yazsın çoğunlukta buluşalım 🧡

Bana kalırsa abdest zorunluluğu olmayan bi dua olursa daha iyi olur. Çünkü bu hafta içersinde ben de mazeretli olacağım muhtemelen.. Yine de çoğunluk neye uyarsa duamız o olur inşallah.. Bismillah diyip başlarız 🌹

Ben kendi fikrimi söyleyeyim eger ki katılım çok olursa 'Salat-ı Tefriciye' okuyabiliriz..
katılırım inşallah

valla bende çok zor yetiştirdim bide işyerindeydim :KK73: resmen koştur koştur oldu ALLAH kabul etsin inşallah. Niyet önemli kabul olur inşallah namazı sonra kılabilirsin sela ile ezan arası ya zaten ezan okunmamış oluyor
Hacet namazı kılıp devamında okudum Rahman süresini canım. Selayla ezan arasında kıldığım hacet namazi🙈.Amin canım benim inşallah. Rabbim senin de niyetini kabul etsin inşallah 😚

@karyaa48 Selda canımm 'Fetih suresi 1. Ayet' duan tamamladı. Rabbim niyetini dualarını kabul etsin inşallah🌿

"Fetih suresi 1.ayet" de sadece Selda arkadasimizin duası kalmış, o da tamamlanmış oldu. Rabbim hepimizin dualarına icabet etsin kabul buyursun inşallah🌹

وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ
Ve huvel kaviyyul azîz

Jawlensky Jawlensky canım duamız bu olacak inşallah. Mazeretliyken de okuyabiliyor muyuz acaba bilgin var mi🤔

Şura-19.Ayet in içinde geçen bir zikirmis. Ayetin tamami olmadığı için ve zikir olarak geçtiği için okuyabilir miyiz diye düşünüyorum

Kızlar bu zikri mazeretliyken okuyabiliyor muyuz bilgisi olan yazabilirse akşam başlayalım inşallah sayısını da ayarlayıp 🌹

Ve huvel kaviyyul azîz

Jawlensky Jawlensky canım duamız bu olacak inşallah. Mazeretliyken de okuyabiliyor muyuz acaba bilgin var mi🤔

Şura-19.Ayet in içinde geçen bir zikirmis. Ayetin tamami olmadığı için ve zikir olarak geçtiği için okuyabilir miyiz diye düşünüyorum

Kızlar bu zikri mazeretliyken okuyabiliyor muyuz bilgisi olan yazabilirse akşam başlayalım inşallah sayısını da ayarlayıp 🌹
Canım hoca bir arkadaşım var ona sordum birazdan cevap verir herhalde.

@karyaa48 Selda canımm 'Fetih suresi 1. Ayet' duan tamamladı. Rabbim niyetini dualarını kabul etsin inşallah🌿

"Fetih suresi 1.ayet" de sadece Selda arkadasimizin duası kalmış, o da tamamlanmış oldu. Rabbim hepimizin dualarına icabet etsin kabul buyursun inşallah🌹
Çok sağol canım Allah razı olsun hepinizden.

Ve huvel kaviyyul azîz

Canim ayetin tamami degil son kismi oldugu ve zikir olarak okuyacagimiz icin abdestsiz okunabilir diye biliyorum ben
Namaria Namaria canım benim ağzına sağlık Allah razı olsun❣
Ne demek canim senden de Allah razi olsun 💞
Çok sağol canım Allah razı olsun
Ne demek canim Rabbim dualarimizi kabul eylesin insallah 💞

Yarın akşam
Kızlarr özelden dualarınızı atar misiniz bana🌹

📍Duamiz her arkadaşımız için
399 adet
وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ Ve huvel kaviyyul azîz

Gunde 2 arkadaşımız için okuyalım diyorum ne dersiniz🤗

B Bademmm388 Namaria Namaria braindamage braindamage S sibellcim T There is Hope begonvil1985 begonvil1985 @karyaa48 hasbeee hasbeee S Sabr-Sukur-Dua Jawlensky Jawlensky Cuel Cuel
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ Oriana Oriana @Renkli Fiyonk Life light Life light memurhanim memurhanim Umut_2019 Umut_2019 adessa01 adessa01
Yarın akşam 2 kişiye okuyacağım okuyunca size bildiririm

Kızlarr özelden dualarınızı atar misiniz bana🌹

📍Duamiz her arkadaşımız için
399 adet
وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ Ve huvel kaviyyul azîz

Gunde 2 arkadaşımız için okuyalım diyorum ne dersiniz🤗

B Bademmm388 Namaria Namaria braindamage braindamage S sibellcim T There is Hope begonvil1985 begonvil1985 @karyaa48 hasbeee hasbeee S Sabr-Sukur-Dua Jawlensky Jawlensky Cuel Cuel
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ Oriana Oriana @Renkli Fiyonk Life light Life light memurhanim memurhanim Umut_2019 Umut_2019 adessa01 adessa01
Canim iki kisi zorlar ama okumaya calisirim aksamlari. Gunduz isteyim anca aksama insallah

X