Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Hayırlı geceler kızlar Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir arkadasimizin interneti yokmuş o yüzden duaya devam edilemiyormuş. Eğer katılım olursa ben devam ettirebilirim🙋‍♀️

@Tubaa9533 @nursevdi @Cuel @therewillbeaday B Bademmm388 Jawlensky Jawlensky braindamage braindamage @Namaria begonvil1985 begonvil1985 @Umut_2019 @pariko @karyaa48 @ @Renkli Fiyonk @inckin @almina05 @Tospaagtd @Sensual_in_love @Mucizemm222 @adessa01 S sibellcim @dilhun80 @Tavuk_suyu @aypare-

Kızlar aklıma gelenler bunlar sizinde etiketlemek için aklınıza gelen arkadaşlar varsa etiketleyin lütfen. Ne kadar çok kişiden dua alırsak o kadar iyi. Kimin duası kabul olur bilinmez🌸

Bu arada katılmak isteyenler katilmak istediklerini yazarken, hangi duayi okuyabiliriz herkes fikrini yazsın çoğunlukta buluşalım 🧡

Bana kalırsa abdest zorunluluğu olmayan bi dua olursa daha iyi olur. Çünkü bu hafta içersinde ben de mazeretli olacağım muhtemelen.. Yine de çoğunluk neye uyarsa duamız o olur inşallah.. Bismillah diyip başlarız 🌹

Ben kendi fikrimi söyleyeyim eger ki katılım çok olursa 'Salat-ı Tefriciye' okuyabiliriz..
Bnde katılırım canım

Canim cok uzun bir dua olmayacaksa katilirim insallah is yogunlugu vs cok ama olsun.
salati tefriciye icin hem kalabalik olmasi lazim hem sure lazim ona katilamam. Arkadaslar da donus yapsin insallah dua belli olunca etiketlersen sevinirim canim 🥰
Tamamdır canım benim duamiz kesinlessin seni etiketlerim😍

Kızlar ben de katılırım, ne zaman başlıyorsunuz belli mi? Çok bakamadım buraya bir süredir. Babam covid pozitif bir süredir karantinadayız ailecek, dualarınızda bizi de dahil ederseniz sevinirim honeymilkkk honeymilkkk
Çok geçmiş olsun canim benim 😔 Rabbim biran evvel babanın şifasını versin sizlere de bulaşmadan atlatsın, geçsin bitsin insallah..Canim yarın aksama kadar toplanirsak insallah yarın akşam, olmadi en geç pazartesi başlarız diye umuyorum🧡

💧DUA LISTEMIZ KATILMAK ISTEYEN HERKESE ACIKTIR 💧HER YENI LISTEDE YENI DUA BELIRLEYIP DUAYA KATILAN KISILERE SIRASI GELINCE OKUMA YAPILIYOR 🍃KATILMAK ISTEYEN BENDE KATILABILIR MIYIM DIYE BILDIRIM YAPABILIR 😊

👇💛👇💛👇💛

Ebü’d-Derdâ radıyallahu anh Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’i şöyle buyururken dinlediğini söylemiştir:

Yine Ebü’d-Derdâ radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyururdu:

Gelin hep birlikte yeni dualar belirleyip birbirimizin hacetinin kabul olması için farklı farklı nefeslerden birbirimize dua edelim Allah dualarimizi kabul eylesin insaAllah 🌷
Ben de katılmak isterim

Hayırlı evlat sahibi olmak için dua edelim mi
Tabiki zaten herkesin duasi günlük olarak paylaşılacak ve duanız neyse onun için dua edilecek inşallah.. Faziletli dualardan oneriniz varsa yazabilirsiniz 🌹

Rabbim size de tum isteyenlere de tez zamanda hayırlı saglikli imanli evlatlar nasip etsin inşallah❣

Hayırlı geceler kızlar Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir arkadasimizin interneti yokmuş o yüzden duaya devam edilemiyormuş. Eğer katılım olursa ben devam ettirebilirim🙋‍♀️

@Tubaa9533 @nursevdi @Cuel @therewillbeaday B Bademmm388 Jawlensky Jawlensky braindamage braindamage @Namaria begonvil1985 begonvil1985 @Umut_2019 @pariko @karyaa48 @ @Renkli Fiyonk @inckin @almina05 @Tospaagtd @Sensual_in_love @Mucizemm222 @adessa01 S sibellcim @dilhun80 @Tavuk_suyu @aypare-

Kızlar aklıma gelenler bunlar sizinde etiketlemek için aklınıza gelen arkadaşlar varsa etiketleyin lütfen. Ne kadar çok kişiden dua alırsak o kadar iyi. Kimin duası kabul olur bilinmez🌸

Bu arada katılmak isteyenler katilmak istediklerini yazarken, hangi duayi okuyabiliriz herkes fikrini yazsın çoğunlukta buluşalım 🧡

Bana kalırsa abdest zorunluluğu olmayan bi dua olursa daha iyi olur. Çünkü bu hafta içersinde ben de mazeretli olacağım muhtemelen.. Yine de çoğunluk neye uyarsa duamız o olur inşallah.. Bismillah diyip başlarız 🌹

Ben kendi fikrimi söyleyeyim eger ki katılım çok olursa 'Salat-ı Tefriciye' okuyabiliriz..
Ben katılırım cnm, bence de abdest zorunluluğu olmayan bir şey olabilir

Sayı bakımından zorlamayacak bir dua olsun bence de arkadaşlar. Ve huvel kavuiyyul aziz çekmiş miydik daha önce bilmiyorum ama etkisi büyük diye biliyorum benim önerim bu çoğunluk ne derse o olsun😊

X