Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

@begonvil1985 liste bitince devam edemeyeceğim canım yeni listeyi devam ettirecek kişi olur insaAllah
Canım inşallah kısa zamanda yine devam edebiliriz😔 Başta Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canim sen olmak üzere bütün arkadaşlarım hakkınızı helal edin Rabbim her birimizin gönlüne göre versin hayirli her duamızı kabul buyursun inşallah 🧡

canım ALLAH razı olsun söylediğin için okumama vesile oldun inşallah RABBİM dualarımızı kabul eder okudum ve haber verdiğin için sana da dua ettim herkesle birlikte. RABBİM sıkıntılarını gidersin gönlünde ne muradın varsa versin inşallah
O kadar mutlu oldum ki okumana hem de bana da dua etmissin 🌼💜 ALLAH razi olsun💜cooook tesekkur ederim canim🙏🏼. aliskanlik oldu her cuma okuyorum instagramda yasamvemistiksifahanesi sayfasindan ogrendim. Bu duanin mucizesini yasayanlar cok fazla. Insallah hepimizin gonlunden gecen en hayirli şekliyle kabul olsun💐💐

O kadar mutlu oldum ki okumana hem de bana da dua etmissin 🌼💜 ALLAH razi olsun💜cooook tesekkur ederim canim🙏🏼. aliskanlik oldu her cuma okuyorum instagramda yasamvemistiksifahanesi sayfasindan ogrendim. Bu duanin mucizesini yasayanlar cok fazla. Insallah hepimizin gonlunden gecen en hayirli şekliyle kabul olsun💐💐
:KK200: asıl ben teşekkür ederim ALLAH razı olsun. Geçtiğimiz cuma günü de okudum inşallah hep okumaya gayret edeceğim. Seninde gönlündeki muradın gerçekleşsin inşallah :KK60:

hangi dua olduğunu öğrenebilir miyim?

hangi dua olduğunu öğrenebilir miyim?
Cuma gunleri sela ve ezan arasi 3 tane Rahman suresi okuyup gokyuzune bakip dilegini dileyenlerin Allahin izniyle cok hizli bir sekilde dilegi kabul oluyor cok defa tecrube edilen bir okuma. Haber vermek istedim. demişti arkadaş sağ olsun

X