Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Canım merve, fatoş ve burcu için okudum Kafiyesizsiir

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Okudum canım ben

Duamiz

Fetih süresi birinci ayeti

Fetih süresi birinci ayet;
اِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُب۪ينًاۙ

Okunusu;

İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ

Anlamı;
Biz sana doğrusu apaçık bir fetih ihsan ettik.

Herkes dua sahibi için yukardaki duayi 101 kere okuyacak

Başlamadan önce bir kez Besmele çekiniz

Abdest şartı vardır mazeretliler sonra okuyacak

Suremiz bir gündür

liste sirasi eski listede ilk sekiz kişi ile son sekiz kişinin yer değiştirmesi ile oluşturuldu

Jawlensky Merve duası;
Eşimle çocuklarımla annemle babamla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. İstediğim yere atanayim. Rahatsizligim nüksetmesin. Duama amin diyen arkadaşlarımın da hayırlısıyla duası kabul olsun amin.

nursevdi

Cuel OKUDU

A almina05

therewillbeaday

honeymilkkk

B Bademmm388 OKUDU

Jawlensky

braindamage

Kafiyesizsiir OKUDU

Namaria

begonvil1985

Umut_2019 OKUDU

Tubaasare

Oriana OKUDU

@karyaa48

@Renkli Fiyonk OKUDU

Kitapkurdu60

braindamage honeymilkkk kizlar okudunuz mu :)

Kafiyesizsiir canim benim bu sabah corona testim pozitif cıktı kendimi iyi hissetmiyorum okunmadıysa bana ,beni en sona al yazacaktım dün geçmiş sıram. Kendimi iyi hissettikce okumaya caliscm yoksa da Allah 'ın izniyle bütün arkadaslara toplu okuycam , aklınızda bi soru işaret kalmasın kusura bakmayın

Geçmiş olsun canım inşallah ağırlaşmadan atlatırsın bizim de çevrede hep pozitif ve hastanelerde yer yok durum iyice kötüleşti dikkat et

Okudum canım Rabbim kabul etsin

RABBİM şafi ismiyle şifanızı versin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin

geçmiş olsun

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul eder inşaallah

Çok geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm Rabbim tez zamanda şifa versin ne kusuru gerekirse tamamlarız sen kendini iyileştirmeye bak. Tekrar çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…