Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar Yeni duamizi 17.161 Ya Selam c.c Esmaul Husna sini düşünüyorum kişi başı katılıma göre sayı düşer sizin de dua öneriniz varsa belirtin yarın yeni dua ya geçelim insaAllah
Canim gunde su an 1000 i geciyor kisi basi katilim az ben zorlanirim kuzum sayida baska zaman katilayim insallah

Canım kısa abdest şartı olmayan bir dua onerin var mi
canım aslında bir tertip var ben denemiştim sıkıntılı zamanlarımda duam kabul oldu cok sükür tabi cok dua okudum Rabbim feraha eriştirdi cok sükür.
ama kısa ve abdest gerekmeyen deyince aklıma geldi benim için duayı değiştirmeyin canım ama hani ilerde okuyacak olursak buna katılırım.

Eklentiler

• ee6e52e722cb73307ea828fc54f42c43.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 16
Bu dua olabilir canim ben onceden çok okurdum bu zikiri kişi başı 500 sayısı paylaşılır 100 salavati da dua sahibi kendi mi okusa nasil yapsak okuma usulünü

Bu dua olabilir canim ben onceden çok okurdum bu zikiri kişi başı 500 sayısı paylaşılır 100 salavati da dua sahibi kendi mi okusa nasil yapsak okuma usulünü
aynen canım olabilir başında ve sonunda 100 salavat yani toplam 200 var dua sahibi kendi okursa daha iyi olur tabi en azından salavatları.
okuyacak arkadaşlar da usüle uymak için salavatla başlayıp salavatla bitirirse daha güzel olur canım

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…