Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canım okudum Rabbim dualarını kabul etsin

Yeni Duamiz 1000 Salavati mecule ve 1000 Ya Mucib Esmaul Husnasi

Dua sahibi için kişi başı herkes 58 Salavati mecule ve 58 Ya Mucib Esmaul Husnasi okuyacak

Sadece Dua sahibi kendi niyeti için 72 Salavati mecule ve 72 Ya Mucib Esmaul Husnasi okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olmaya özen gösterelim

Günlük bir kişi için okunacak

Salavatı Mecule Okunuşu:
——————————-
“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim"

Ya Mucib Esmaul Husnasi anlamı;
Duaları kabul eden, Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt veren, Kulların dua ettiğinde ona cevap veren, dua edildiğinde kuluna cevap verip istediği şeyleri karşılıksız koymayan demektir.

Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah im hayırlısı ile Mine nin gönlünden geçen ise başlamasını hayirli bir is bulmasini nasip eyle Amin

Kafiyesizsiir OKUDU

braindamage

B Bademmm388 OKUDU

kunfeyekun__

@karyaa48 OKUDU

Jawlensky OKUDU

M Meva59 OKUDU

PiXiEE

M Mellly78

@hayalleriolankiz OKUDU

Namaria OKUDU

hasbeee OKUDU

Umut_2019 OKUDU

A almina05 OKUDU

nursevdi OKUDU

Cuel OKUDU

honeymilkkk OKUDU

Kızlar şimdilik sizi katılırım diye geri dönüş alamadığım için çıkarıyorum ama katılmak isterseniz bildirim yapın listeye tekrar eklerim braindamage ve PiXiEE ❤❤

Yeni Duamiz 1000 Salavati mecule ve 1000 Ya Mucib Esmaul Husnasi

Dua sahibi için kişi başı herkes 62 Salavati mecule ve 62 Ya Mucib Esmaul Husnasi okuyacak

Sadece Dua sahibi kendi niyeti için 70 Salavati mecule ve 70 Ya Mucib Esmaul Husnasi okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olmaya özen gösterelim

Günlük bir kişi için okunacak

Salavatı Mecule Okunuşu:
——————————-
“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim"

Ya Mucib Esmaul Husnasi anlamı;
Duaları kabul eden, Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt veren, Kulların dua ettiğinde ona cevap veren, dua edildiğinde kuluna cevap verip istediği şeyleri karşılıksız koymayan demektir.

B Bademmm388 Fatoş duası;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş a şifa ver hastalığı geçsin. Onun ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

Kafiyesizsiir

B Bademmm388

kunfeyekun__

@karyaa48

Jawlensky

M Meva59

M Mellly78

@hayalleriolankiz

Namaria

hasbeee

Umut_2019

A almina05

nursevdi

Cuel

honeymilkkk

therewillbeaday

Canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah

canım benim hemen sana ve badem için okuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…