Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

ARKADAŞLAR GÜNDE İKİ KİŞİYE OKUYORUZ İNŞALLAH

Duamiz 1000 Ya Latif + 100 Salavat-ı Fatih

Salavatı Fatih

Arapçası:

اَللّٰهُمَّ صَلِّ وَسَلِّمْ وَبَارِكْ عَلٰى سَــيِّــدِنَا مُحَمَّدِ ۨالْفَاتِحِ لِمَا اُغْلِقَ وَالْخَاتِمِ لِمَا سَبَقَ نَاصِرِ الْحَقِّ بِالْحَـقِّ وَالْهَادِى اِلٰى صِرَاطِكَ الْمُسْتَقِيمِ وَعَلٰى اٰلِه۪ وَاَصْحَابِه۪ حَقَّ قَدْرِه۪ وَمِقْدَارِهِ الْعَظِيمِ

Okunuşu:

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

M Meva59 arkadaşımızın duası:

Allahim kizima bana ve aileme saglikli bereketli bir omur nasip et bildigimiz bilmedigimiz hastaliklarimiza ya safi isminin hurmetine şifa nasip et kalbimden gönlümden geçenleri kabul et yarabbim kuşkusuz ki senin herşeye gücün yeter dileyen isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip et kimsenin kucagini bos birakma duama amin diyen arkadaslariminda ellerini bos cevirme amin

Oriana arkadaşımızın duası:

Ya rabbim evlatlarımız olması için cıktıgımız bu yolda sen bizlere yardım et guzel sonuclar alıp sağ salim hamile kalıp sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı eşime ve bana nasip et. Bilinen bilinmeyen evlat olmasının önünde ne engel varsa sen bize şafi ismin ile şifa ver. Tüm kardeşlerimin dualarını kabul et. Amin

braindamage ------------OKUDU------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
Namaria ---------------------------------- 67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
kunfeyekun__ ---------OKUDU--------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
Luluuu94 ----------------------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
@hayalleriolankiz -------------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
Umut_2019 --------------------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
Cuel ----------------------------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
B Bademmm388 ------OKUDU------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
nursevdi ------------------------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
@snow3414---------OKUDU--------------------67 Ya Latif + 7 Salavat-ı Fatih
memurhanim -----------------------------------------
Jawlensky -----------------------------------66 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih
M Meva59 -------------------------------------66 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih
Oriana ---------------------------------------66 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih
A almina05 ------------------------------------66 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih
N nerimanim -----------------------------------66 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih

Son düzenleme:
Tamam olur sevinirim

Memurhanim ve Gulnihal arkadaşlarım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini braindamage

Pariko ve meva59 arkadasim icin okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini braindamage

Okudum allah kabul etsin

Okudum canım ben

Kızlar bir sonraki duada olmak istemeyen var mı? Ve hangi duadan devam edelim fikirleri alayım :)
Canım ben yer almak isterim ama acaba diyorum gün gün değilde bir zaman mi belirlesek mesala 15 yada 20 gün gibi zaten dualar aynı gün bitmiyor zamanım var mesala 5 6 kişiye okuyabileceğim ama olmuyor sayfaya giriyorum liste yok dileyen günde 2 kişiye dileyen hepsini aynı günde bitirsin yinede çoğunluğa uyarım sadece düşüncemi paylaştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…