Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

braindamage ve Namaria için okudum allah kabul etsin

@
braindamage senin için okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Namaria için okudum Allah kabul etsin inşallah braindamage

ARKADAŞLAR GÜNDE İKİ KİŞİYE OKUYORUZ İNŞALLAH

Duamiz 1000 Ya Latif + 100 Salavat-ı Fatih

Salavatı Fatih

Arapçası:

اَللّٰهُمَّ صَلِّ وَسَلِّمْ وَبَارِكْ عَلٰى سَــيِّــدِنَا مُحَمَّدِ ۨالْفَاتِحِ لِمَا اُغْلِقَ وَالْخَاتِمِ لِمَا سَبَقَ نَاصِرِ الْحَقِّ بِالْحَـقِّ وَالْهَادِى اِلٰى صِرَاطِكَ الْمُسْتَقِيمِ وَعَلٰى اٰلِه۪ وَاَصْحَابِه۪ حَقَّ قَدْرِه۪ وَمِقْدَارِهِ الْعَظِيمِ

Okunuşu:

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

BİR KİŞİYE

Herkes 62 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih

Dua Sahibi 70 Ya Latif + 10 Salavat-ı Fatih

okuyacak.

kunfeyekun__ arkadaşımızın duası:

Ya Rabbi kadriye ve eşine haklarında hayırlı olacak şekilde vatanına dinine milletine hayırlı sağlıklı zeki evlatlar nasip eyle tez vakitte..borçlarını ödeyip hayırlı zenginlik nasip eyle

Luluuu94 arkadaşımızın duası:

İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

braindamage
Namaria
kunfeyekun__ OKUDU
Luluuu94 OKUDU
@hayalleriolankiz OKUDU
Umut_2019
Cuel OKUDU
B Bademmm388
nursevdi
PiXiEE
memurhanim
Jawlensky
M Meva59
Oriana
A almina05
N nerimanim OKUDU

kunfeyekun__ ve Luluuu94 arkadaslarım için okudum allah kabul etsin

2 arkadaşımızada okudum Rabbim dualarımızı kabul etsin

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

İki arkadasim icin okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini braindamage

ARKADAŞLAR GÜNDE İKİ KİŞİYE OKUYORUZ İNŞALLAH

Duamiz 1000 Ya Latif + 100 Salavat-ı Fatih

Salavatı Fatih

Arapçası:

اَللّٰهُمَّ صَلِّ وَسَلِّمْ وَبَارِكْ عَلٰى سَــيِّــدِنَا مُحَمَّدِ ۨالْفَاتِحِ لِمَا اُغْلِقَ وَالْخَاتِمِ لِمَا سَبَقَ نَاصِرِ الْحَقِّ بِالْحَـقِّ وَالْهَادِى اِلٰى صِرَاطِكَ الْمُسْتَقِيمِ وَعَلٰى اٰلِه۪ وَاَصْحَابِه۪ حَقَّ قَدْرِه۪ وَمِقْدَارِهِ الْعَظِيمِ

Okunuşu:

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

BİR KİŞİYE

Herkes 62 Ya Latif + 6 Salavat-ı Fatih

Dua Sahibi 70 Ya Latif + 10 Salavat-ı Fatih

okuyacak.

kunfeyekun__ arkadaşımızın duası:

Ya Rabbi kadriye ve eşine haklarında hayırlı olacak şekilde vatanına dinine milletine hayırlı sağlıklı zeki evlatlar nasip eyle tez vakitte..borçlarını ödeyip hayırlı zenginlik nasip eyle

Luluuu94 arkadaşımızın duası:

İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

braindamage OKUDU
Namaria OKUDU
kunfeyekun__ OKUDU
Luluuu94 OKUDU
@hayalleriolankiz OKUDU
Umut_2019 OKUDU
Cuel OKUDU
B Bademmm388 OKUDU
nursevdi OKUDU
PiXiEE
memurhanim
Jawlensky OKUDU
M Meva59
Oriana OKUDU
A almina05 OKUDU
N nerimanim OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…