Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

SAYILAR DEĞİŞTİ ARKADAŞLAR

Duamiz 1000 adet " Nasr Suresi (İza Cae) "

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجاً
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّاباً
Okunuşu:
Bismillahirrahmanirrahim.
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

Herkes 62 tane okuyacak, dua sahibi 70 adet okuacak

Süre bir gündür, erken okursak sonraki arkadaşa geçebiliriz

Oriana için okuyoruz

Namaria

@_Gulnihal_

Oriana

Cuel

Tavuk_suyu_

Umut_2019

A almina05

braindamage

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59

N nerimanim

memurhanim

@dilhun80

hasbeee

PiXiEE

Canım ben de Kuran-I Kerim’e dokunmadığın sürece ezberden abdestsiz sure okunabildiğini biliyorum
Canim ezberden okunabilir ama burda adetliyken de okunabilir anlami cikiyor adetliyken ezberden bile okunamaz sadece dua amaciyla fatihadaki dua ayetleri okunabilir.
O zaman adetli olanlar okumasin diye not duselim bence, ben herkese abdestli okuyorum çünkü.

Eklentiler

• Screenshot_2020-09-06-11-47-49-744_com.android.chrome.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 7
Oriana Merve Nur duasi;
Rabbim yeniden sağlıklı sıhhatli hamile kalıp, hamileliğimin sağlıklı sıhhatli ilerleyip evladımızı sağ salim kucağımıza alıp yetiştiemeyi nasip etle. Sağlıklı sıhhatlı evlatlarımız olsun banada annelik duygusunu En kısa zamanda yaşat Allah’ım. Eşimde ve bende bildiğimiz bilmediğimiz bebek olmasına engel ne durum varsa sen şafi isminin hürmetine bizlere şifa verip evlat sahibi olmamızı nasip eyle amin

braindamage canım parikonun diğer dua listelerindeki duasi buydu bu listeye de bunu ekler misin sana zahmet duasına niyet alınsın

Kendim için okudum

Abdestli okumak daha güzeldir aslında.
Ben de hep abdestli okurum.

Okudum allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…