Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamiz 1000 adet " Nasr Suresi (İza Cae) "

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجاً
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّاباً
Okunuşu:
Bismillahirrahmanirrahim.
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

Herkes 66 tane okuyacak, dua sahibi 76 adet okuacak

Süre bir gündür, erken okursak sonraki arkadaşa geçebiliriz

Namaria Almıla duasi;
Bismillahirrahmanirrahim Elhamdülillahi Rabbil Alemin ( salavat)
Ya Rabbel Alemin hayirlisi ile tez zamanda uzun zamandir istedigim beklediğim Adanaya tayinimin çıkmasını nasip eyle, önümde ne engel varsa izale eyle.Aileme yakin olmami nasip eyle, yolunda yasayip yolunda imanla ölmek nasip eyle. burda dualasacagimiz tum arkadaslarimin da hayirli muradlarini nasip eyle Amin.(salavat)

Namaria OKUDU

Jawlensky

Oriana

Cuel

Tavuk_suyu_ OKUDU

Umut_2019

A almina05 OKUDU

braindamage OKUDU

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59

N nerimanim

memurhanim OKUDU

kunfeyekun__ OKUDU

hasbeee OKUDU

Canım seni eklememiş miyim ben Hiç fark etmedim ya
Kuzum beni ekleme şimdilik net sıkıntım var liste de aksaklık olur PiXiEE arkadaş vardı katılmak istiyordu ikinci kişiye geçince onu ekleyebilirsin senin için de sıkıntı olmazsa

Kuzum beni ekleme şimdilik net sıkıntım var liste de aksaklık olur PiXiEE arkadaş vardı katılmak istiyordu ikinci kişiye geçince onu ekleyebilirsin senin için de sıkıntı olmazsa
Tamam canım ekleyeceğim :) gözümüzden kaçtı sanırım ama bana kalırsa seni dahil edelim ama sen okuma senin niyetine biz okuyalım :)

canim özlendin hoşgeldin iyisin değil mi görüşmeyeli
Iyiyim canım çok şükür ❤ bu ay netimle ilgili sıkıntı cektim bir aylık neti film izlemekten 10 günlük ettim şimdi de hediye inteenet geldi ama kısa süreliğine netim yenilenir yenilenmez döneceğim araniza insaAllah ❤ sen nasilsin

Kuzum Allah razi olsun dusundugun icin ama dediğim gibi şimdilik bu listeye ekleme ❤ yeni liatede tekrar aranizda olacagim insaAllah ❤

sana gb'lar yetmiyor desene :)) Elhamdülillah canım ben de iş güç uğraşıyorum bir hafta izin aldım dinleneceğim biraz.
gel tabi canım gb'ları filmlerle doldurma

canım okuyalım tabi ki herkesin listesi bitince 1000'den düşmeli gönüllü arkadaşlarla okuruz inşallah

Kuzum Allah razi olsun dusundugun icin ama dediğim gibi şimdilik bu listeye ekleme ❤ yeni liatede tekrar aranizda olacagim insaAllah ❤
Tamam canım listeye eklemiyorum ama Namaria arkadaşımızın dediği gibi liste bitince sayıdan düşmeli olarak sana da okuyalım benim içim böyle rahat eder güzel olur :)

Okudum Rabbim kabul etsin

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
Okunuşu:
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

Namaria Almıla duasi;
Ya Rabbel Alemin hayirlisi ile tez zamanda uzun zamandir istedigim beklediğim Adanaya tayinimin çıkmasını nasip eyle, önümde ne engel varsa izale eyle.Aileme yakin olmami nasip eyle, yolunda yasayip yolunda imanla ölmek nasip eyle. burda dualasacagimiz tum arkadaslarimin da hayirli muradlarini nasip eyle Amin.(salavat)

Namaria OKUDU

Jawlensky OKUDU

Oriana

Cuel

Tavuk_suyu_ OKUDU

Umut_2019

A almina05 OKUDU

braindamage OKUDU

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59

N nerimanim

memurhanim OKUDU

kunfeyekun__ OKUDU

hasbeee OKUDU

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
Okunuşu:
Nasr Suresi Türkçe Meali

Namaria Almıla duasi;

Namaria OKUDU

Jawlensky OKUDU

Oriana

Cuel

Tavuk_suyu_ OKUDU

Umut_2019

A almina05 OKUDU

braindamage OKUDU

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59

N nerimanim

memurhanim OKUDU

kunfeyekun__ OKUDU

hasbeee OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…