Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Cnm okudum anca girdim haber verebiliyorum. Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşayalım

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin

SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük iki kişi için okunacak süre bir gündür

Cuel Elif duasi;
Benim niyetim ailemin ve siz dua arkadaşlarımın kapalı hayırlı tüm kapılarının açılması. Borçlarımızın kapanması. İşimizden evimizden hayırlı kazançların ve bereketin eksik olmamasını nasip etsin Rabbim. Tabi ki herşeyden önce sağlık, Rabbim sağlığımızı eksik etmesin.

S sibellcim Sibel duası;
Bismillahirrahmanirrahim Allah'ım sen Gaffarsin. Sibel kulunun evliligine engel ne gunahi varsa bagisla uzerinde nazar kötü göz kotu dua varsa def et lutfunu esirgeme. Evlilik icin hayirli kapilar ac ya Fettah. Tez zamanda hayırlı guzel ahlakli birbirlerine hayirli eş olacaklari bir kulunla huzurlu bir yuva hayirli sağlıklı evlatlar nasip et. Peygamberimiz (sav) hurmetine senden istiyorum Rabbim. dualarimin şükrünü yasat ya Mucib. Amin. Arkadaşlarimin da gonullerindekini tez zamnda ver Rabb'im amin.

Mucizemm222

Tavuk_suyu_ OKUDU

Jawlensky OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

Kafiyesizsiir OKUDU

Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ OKUDU

aypare ackerman

Cuel OKUDU

S sibellcim OKUDU

honeymilkkk

Oriana

M Meva59 OKUDU

hasbeee OKUDU

nursevdi OKUDU

ftemiz OKUDU

adessa01 OKUDU

braindamage OKUDU

therewillbeaday

SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük iki kişi için okunacak süre bir gündür

honeymilkkk Burcu Duası;
Bismillahirrahmanirrahim..
Elhamdulillah..Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed..
Herşeye gücü yeten Allah'ım ol diyince olduran,olmazları olduran Rabbim! Ya Rahman, Peygamber efendimiz(sav) hürmetine burcu kuluna en tez vakitte,en hayırlı şekilde bir ömür mutlu,huzurlu,sağlıklı,imanli,aşk dolu olacak bir yuva nasip eyle..Bekletmeden hayırlı,sağlıklı, imanli,guzel evlatlar nasip et..Bildigi bilmediği bütün hastalıklarına şafi ismin hurmetine kalıcı şifalar ver,görmemiş geçirmemişe dönder Ya Rabbi!
Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.. Elhamdulillah..Amin

Oriana Merve Nur duası;
Rabbim yeniden sağlıklı sıhhatli hamile kalıp, hamileliğimin sağlıklı sıhhatli ilerleyip evladımızı sağ salim kucağımıza alıp yetiştiemeyi nasip etle. Sağlıklı sıhhatlı evlatlarımız olsun banada annelik duygusunu En kısa zamanda yaşat Allah’ım. Eşimde ve bende bildiğimiz bilmediğimiz bebek olmasına engel ne durum varsa sen şafi isminin hürmetine bizlere şifa verip evlat sahibi olmamızı nasip eyle amin

Mucizemm222

Tavuk_suyu_

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir

Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__

aypare ackerman

Cuel

S sibellcim

honeymilkkk

Oriana

M Meva59

hasbeee

nursevdi

ftemiz

adessa01

braindamage

therewillbeaday

I Okudum rabbim kabul etsin insallah

Cnm okudum iki arkadaşımız içinde Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…