Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

arkadaş için okudum Rabbim kabul eylesin

Cnm Merve arkadaşımız için okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Okudum Rabbimiz kabul etsin inşallah

Arkadaşlar A almina05 arkadaşımızın kardeşinin sıkıntısının giderilmesi icin 5000 Ya Zülcelali Vel İkram okuyoruz 2400 tane okudum kendisi de 2500 tane okuyacak 100 taneyi 5 er 10 ar tane alarak okurmusunuz farklı nefesten dua olması icin ALLAH katında kimin duası makbul olur bilinmez okuyan okumayan herkesten ALLAH razı olsun kardeşimizinde her ne sıkıntısı varsa gidersin inşallah
Alan aldığı sayıyı yazsın lutfen

Allah razı olsun arkadaşım Allah inşallah dualarınızı kabul eder TEŞEKKÜRLER.

Veeeee aşılamanın 12.günü
Çatlatmanın 14.günü
Sabah testim

Eklentiler

• 4653B91D-21C8-4E06-8EF7-C442C9FF6FD4.jpeg
    148,3 KB · Görüntüleme: 17
  • 1BD693D8-0CC8-4878-9E9E-E4D4C7CDA4FB.jpeg
    132,8 KB · Görüntüleme: 21
SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

Jawlensky Merve duası;
Eşimle çocuklarımla annemle babamla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. Rahatsizligim nüksetmesin. Duama amin diyen arkadaşlarımın da hayırlısıyla duası kabul olsun amin.

Mucizemm222 OKUDU

Tavuk_suyu_ OKUDU

Jawlensky OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

Kafiyesizsiir OKUDU

Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ OKUDU

aypare ackerman OKUDU

Cuel OKUDU

S sibellcim OKUDU

honeymilkkk

Oriana OKUDU

M Meva59 OKUDU

hasbeee OKUDU

nursevdi OKUDU

ftemiz OKUDU

adessa01 OKUDU

braindamage OKUDU

therewillbeaday OKUDU

SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

B Bademmm388 Fatoş duası;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş a şifa ver hastalığı geçsin. Onun ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

Mucizemm222

Tavuk_suyu_

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir

Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__

aypare ackerman

Cuel

S sibellcim

honeymilkkk

Oriana

M Meva59

hasbeee

nursevdi

ftemiz

adessa01

braindamage

therewillbeaday

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…