Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

KIZLAR HATIM SAYIMIZ KAC OLSUN 1000 mi 3000 mi 5000 MI BIRLIKTE KARAR VERELIM 1000 OLUNCA KIŞI BASI 58, 3000 OLUNCA 176, 5000 olunca 294 gibi sayı düşüyor hatim sayımı kaç olsun herkes görüşünü bildirsin lutfen 😇
Bence tek kisi için okursak 5 bin olabilir ama birden cok kişi için okursak daha dusuk olsun

🌺Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177🌺

📌Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

📌Dua sahibi kendi niyeti için 291 bizler dua sahibi için 277 tane okuyacagiz

📌Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

📌Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gün içinde ikinci kişiye geçilecek

Mucizemm222 Mucizemm222 Sıla duası;
İsmim Sıla
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

📌 Mucizemm222 Mucizemm222

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__ kunfeyekun__

aypare ackerman aypare ackerman

Cuel Cuel

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk

Oriana Oriana

telasememuresi telasememuresi

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz

Son düzenleme:
Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

🌺Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Müsned, IV, 177🌺

📌Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gün içinde ikinci kişiye geçilecek

İsmim Sıla
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

Cuel Cuel

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk

Oriana Oriana

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz

Cnm ben okudum ama 10 tane fazla okumuşum bir kişi 10 eksik okusun olur mu? Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın 🙏🌞

(Tirmizi)

Müsned, IV, 177🌺

İsmim Sıla

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

Cuel Cuel

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk

Oriana Oriana

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz
Katilmak icin gec mi kaldim

Allah razı olsun hepinizden aşılama oldum ve bu aşılama tutmazsa doktor tüp bebek dedi yarında kontrolüm var ilaç gibi geldi bu dua Allah im inşallah kabul eder yarın hayırlı haberlerle gelirim Rabbim hepinizin gönlüne göre versin ❤😍🙏
Guzel tevafuk olmus😍Senden de Allah razi olsun canım insaAllah hayırlı mutlu güzel haberler alırsın 😘❤❤

Allah razı olsun hepinizden aşılama oldum ve bu aşılama tutmazsa doktor tüp bebek dedi yarında kontrolüm var ilaç gibi geldi bu dua Allah im inşallah kabul eder yarın hayırlı haberlerle gelirim Rabbim hepinizin gönlüne göre versin ❤😍🙏
Sila canim hayirli olsun insallah kendine okumadiysan duanin yarisini bana ver lutfen bende okuyayim sana

X