Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamiz 313 Fatiha suresi

Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

Günlük üç arkadaş için okunacak

üç arkadaş için de ayrı ayrı 14 tane okunacak

Abdest şartı vardır mazeret olanlar sonra okuyacak

Umut_2019 Sahire Gökçe duasi;
YA RABBİ SAHIRE GÖKÇE kuluna hidayet nasip eyle. Borclarini hayirlisiyla tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden dava sürecini hayirla sonuçlandır. Haklarını alabilmeli ve tahsil etmeyi nasip et. Amin Amin Amin

kunfeyekun__ Kadriye duası;
bismillahirrahmanirrahim Allahümme salli ala seyyina Muhammed... yarabbi sen gücü her şeye kadir olansın.. Zahide kızı kadriye kuluna tez vakitte hayırlısı ile sağlıklı hayırlı evlatlar ver mucizeni tez vakitte yolla bu kuluna.. çocuk sahibi olmasına her ne engelse olumsuzu olumlaya dönder yüce mevlam.. kadriye kulununda yüzünü güldür... senin her şeye gücün yeter... Allahümme salli ala seyyina Muhammed

Tavuk_suyu_ Pakize duası;
Niyetim: Rabbim tez vakitte kardeşimi bize kavuştursun. Babama anneme şifa versin. Eşimin , benim ve ailemin sıkıntılarından bizi feraha çıkarsın. Korktuğum şeyler basımıza gelmesin. Evladımı da allahım merhametli insanlarla karşılaştırsın. Amin diyen dua eden tüm dua arkadaşlarımın duaları da kabul olsun.

Umut_2019
kunfeyekun__
Tavuk_suyu_
Cuel
Mucizemm222
B Bademmm388
Jawlensky
adessa01
hasbeee
S sibellcim
M M_atruska
nursevdi
@Ada817
Oriana
aypare ackerman
ftemiz
byebyeblackbird
D dilek062
telasememuresi
M Meva59
Kafiyesizsiir

Son düzenleme:
M Meva59 D dilek062 kızlar şimdi günlük sırası gelen üç arkadaşın duası liste şeklinde paylaşılacak uc arkadasin duasini edip üç arkadaş için ayrı ayrı 14 tane Fatiha süresi okuyacağız 14 14 14 Fatiha suresi okumuş olacağız süremiz bir gün mazeret olanlar bitince okuyacak okuduktan sonra da okudum diye bildirim yapılacak

Tamam ama duasını nasıl yapacağız. Hacetkerini bilmiyoruz ki

Tamam kuzum pardon yeni gördüm yukarı bakmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…