Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
Sahire Gokce 'nin duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyelim

Umut_2019 Umut_2019 Mesude kızı Sahire Gökçe 'nin duası;
Mesude kızı Sahire Gökçe ye şifa ver ALLAHIM. Borçlarını tez zamanda ödemeyi nasip et. Amin

@Tospaagtd3025 tane OKUDU
Kafiyesizsiir 3025 tane OKUDU
Rainbow Peace 3025 tane OKUDU
Aventuss
Kikoo
Umut_2019 3025 tane OKUDU
@cansu_tr3025 tane OKUDU
Elmas2326
K Khvekokusu20
Ala ala 3025 tane OKUDU
istanbulaski 3025 tane OKUDU

Kızlar G Gokyuzummm arkadaşımız hacca gidecek o yüzden gruptan ayrıldı listede bulunan herkese insaAllah hacda dua edecek Allah razi olsun ❤bende bütün hepimizin duasini kısa olarak birer ikişer cümleler halinde kendisine gonderdim bizde G Gokyuzummm arkadasimiz icin dua edelim
InsaAllah

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
@gokyuzmmm'un duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyelim

G Gokyuzummm duası;
Bismillahirrahmanirrahim, Allahummesalli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alî Muhammed. Rabbim Senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı, Sana tevekkül eden hakiki manada iman eden bir kul olmayı nasip et. Hem bu dünyada hem ahirette güzellikler İyilikler mutluluklar bahşet. Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. Rabbim Settar isminle hatalarımı ört. Latif isminle lütfet. Fettah isminle kalbime ruhuma genişlik ver. Bana,aileme sevdiklerime bütün müminlere sağlık afiyet ver ve daim eyle. Burada sana dua eden bütün kardeşlerimin dualarını yüce katında kabul eyle. Eski eşimin kalbini muhabbetini bana çevir ve tekrar eski eşimle huzurlu mutlu bir şekilde bir araya gelip eski yuvama kavuştur. Bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et. Melike ve Hanife’ye hayırlarla 2020 yılında atanmayı nasip et. Bizi hayırlı merhametli senin yolunda olan ahlaklı insanlarla buluştur. Amin amin amin

5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir
Rainbow Peace
Aventuss
Kikoo
Umut_2019
C cansu_tr
Elmas2326
K Khvekokusu20
Ala ala
istanbulaski

Rabbim ibadetini kabul etsin bizlere de Nasip etsin inşallah

Arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…