Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

KIŞI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 76 SADECE DUA SAHIBI 89 TANE OKUYACAK

GUNLUK IKI ARKADAS ICIN OKUNACAK IKI KISI ICIN DE AYRI AYRI 76 TANE OKUNACAK

Duamiz Necm suresi 58.Ayet toplamda 1153 tane okunacak

Necm Süresi 58 ayet;

Onu, Allah'tan başkası çeviremez.

لَيْسَ لَهَا مِن دُونِ اللَّهِ كَاشِفَةٌ

Leyse leha min dunillahi kaşifeh.

Abdest şartı vardır (mazeretli arkadaşlar daha sonra okuyacak )

Jawlensky Merve duası;
İsmim Merve
Eşimle çocuklarımla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. Amin.

Cuel Elif duası;
kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum

Kafiyesizsiir OKUDU
Oriana OKUDU
Namaria OKUDU
Jawlensky
Cuel OKUDU
hersey_dua_ile OKUDU
Luluuu94 OKUDU
kunfeyekun__ OKUDU
S sibellcim OKUDU
therewillbeaday OKUDU
nursevdi OKUDU
Tavuk_suyu_ OKUDU
B Bademmm388
honeymilkkk OKUDU
Mucizemm222

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Necm Süresi 58 ayet;

hersey_dua_ile Gamze duası;
Benim adım gamze. Allah'ım borçlarımı en kolay şekilde ödemeyi kolaylaştır. Bana memurluğu hayırlısı ile nasip eyle. Rahmetini ve bereketini esirgeme. Yuvamı koru huzur ver sıkıntılarımızı gider Allahım.Benimle burda amin diyen tum kardeslerimin de duasını kabul eyle,amin.

Luluuu94 Oya duası;
İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah...
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

Kafiyesizsiir
Oriana
Namaria
Jawlensky
Cuel
hersey_dua_ile
Luluuu94 OKUDU
kunfeyekun__
S sibellcim
therewillbeaday
nursevdi
Tavuk_suyu_
B Bademmm388
honeymilkkk
Mucizemm222

2 arkadaşada okudum sala vaktinde... rabbimiz kabul eylesin

Necm Süresi 58 ayet;

hersey_dua_ile Gamze duası;
Benim adım gamze. Allah' ım borçlarımı en kolay şekilde ödemeyi kolaylaştır. Bana memurluğu hayırlısı ile nasip eyle. Rahmetini ve bereketini esirgeme. Yuvamı koru huzur ver sıkıntılarımızı gider Allahım.Benimle burda amin diyen tum kardeslerimin de duasını kabul eyle,amin.

Luluuu94 Oya duası;
İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah...
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

Kafiyesizsiir OKUDU
Oriana
Namaria
Jawlensky
Cuel
hersey_dua_ile
Luluuu94 OKUDU
kunfeyekun__ OKUDU
S sibellcim
therewillbeaday
nursevdi
Tavuk_suyu_
B Bademmm388
honeymilkkk
Mucizemm222

Kendim ve oya icin okudum Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…