Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kendi adıma okudum Rabbim kabul eylesin benim ve okuyan arkadaslarimin dualarini InsaAlalh

Ben de Funda arkadaşım için okudum ALLAH kabul etsin INŞAALLAH. 16 ocaktaki durusmasinda hakkında hayırlı kararlar çıksın INŞAALLAH. Bütün duaları kabul olsun
Aminnn arkadasim Allah razi olsun su an da dua ederken sayfaya girdim, paylasimini görünce cok etkilendim. Rabbim seninde okuyan herkesinde duasini tez vakitte kabul etsin oldu şükrünü yaşatsın şükür dualari ettirsin bizlere InsaAlalh

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
Rainbow Peace FUNDA nin duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyerek de çekelim

Rainbow Peace Funda nin duasi;
Duam 16 ocakta gireceğim durusmaya güçlü girmek ve dahada güçlenerek çıkmak istiyorm. Rabbimin Fettah isminin hürmetine bana o gün fetih nasip etmesini istiyorum. Sıkıntılarımın o gün bitmesini ve işime güçlü adimlarla devam edebilmeyi istiyorum Rabbimden. Allah yar ve yardimcim olsun bu davada ve o gün durusmada benim yanımda olsun, muhtacina muhtaç etmesin InsaAllah Aminnn. Okuyan herkesin gönlündeki duasini da kabul eylesin. Rabbim dualarımızın karşılığını verecek InsaAllah.

5 528mucizemmm 3025 tane OKUDU
Kafiyesizsiir 3025 tane OKUDU
Rainbow Peace 3025 tane OKUDU
Aventuss 3025 tane OKUDU
Kikoo
G Gokyuzummm
Umut_2019 3025 tane OKUDU
C cansu_tr
Elmas23263025 tane OKUDU
K Khvekokusu20
Ala ala 100 tane OKUDU
istanbulaski

Şüphesiz Yüce Allah, annelere hürmetsizlik etmeyi, kız çocuklarını diri diri gömmeyi ve üzerine düşeni yapmamayı, hak etmediğini istemeyi size haram kılmıştır. Sizin için üç şeyi de çirkin görmüştür: Dedikodu, malı zayi etmek ve anlamsız çok soru sormak!” - Hadisi Şerif-Müslim, Akdiye, 12
Allah bizi hakkıyla ibadet edenlerden eylesin bizi bize bırakmasın. ..❤❤❤

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

İsmim Selen.
Duam ise; Allahım günahlarımı bağısla,ben hata yaptığımda kendime göre onu da kendim tarafından ; kendimi bagıslamamı nasip et, insanları melek gibi görmekten, yanılmaktan sana sığınırım.

Kalbimdeki kişinin yanında sacma sapan beceriksiz davranmaktan , kulaklarımın sağır olmasından , beynimin kapanmasından sana sıgınırım. Göreyim artık , aklımla.

Hayırlısıyla işe girmemi ve basarılı olmamı nasip eyle,

Yuvamı kurmamı nasip et , Allahım.

Sağlıkla sınama Rabbim,

Kimin en ufacık bir derdi , sıkıntısı, kalbini acıtan bir yeri varsa orası iyileştir Rabbim. Herkesin dualarını kabul eyle, burdaki arkadaslarımın ve benımde Allahım.

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
Aventuss Selen'nin duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyerek de çekelim

Aventuss Selen'in Duasi;
İsmim Selen.
Duam ise; Allahım günahlarımı bağısla,ben hata yaptığımda kendime göre onu da kendim tarafından ; kendimi bagıslamamı nasip et, insanları melek gibi görmekten, yanılmaktan sana sığınırım.

Kalbimdeki kişinin yanında sacma sapan beceriksiz davranmaktan , kulaklarımın sağır olmasından , beynimin kapanmasından sana sıgınırım. Göreyim artık , aklımla.

Hayırlısıyla işe girmemi ve basarılı olmamı nasip eyle,

Yuvamı kurmamı nasip et , Allahım.

Sağlıkla sınama Rabbim,

Kimin en ufacık bir derdi , sıkıntısı, kalbini acıtan bir yeri varsa orası iyileştir Rabbim. Herkesin dualarını kabul eyle, burdaki arkadaslarımın ve benımde Allahım.

5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir
Rainbow Peace
Aventuss
Kikoo
G Gokyuzummm
Umut_2019
C cansu_tr
Elmas2326
K Khvekokusu20
Ala ala
istanbulaski

Aa feslegen ben baya geriden gelmişim bi öncekini çekiyordum ben neyse birazdan çekip bitirim hemen bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…