Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Cuel ve Umut_2019 arkadaşlar için okudum Allah kabul etsin inşallah

Arkadaşlar için okudum Allah kabul etsin inşallah

DUA SAHIBI 565 DİĞERLERİ 555 TANE OKUYACAK

Duamiz Ya Azim c.c

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husna okunmuş olacak

Cuel duası;
Benim duam: kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum.

Umut_2019 Sahire Gökçe duası;
YA RABBİ SAHIRE GÖKÇE kuluna hidayet nasip eyle. Borclarini hayirlisiyla tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden dava sürecini hayirla sonuçlandır. Haklarını alabilmeli ve tahsil etmeyi nasip et. Amin Amin Amin

Kafiyesizsiir OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

Oriana OKUDU

Ocalh

hersey_dua_ile OKUDU

Namaria OKUDU

Luluuu94 OKUDU

S sibellcim OKUDU

hasbeee OKUDU

Cuel OKUDU

Umut_2019 OKUDU

MoonfacedMom

honeymilkkk OKUDU

aypare ackerman OKUDU

nursevdi OKUDU

Jawlensky OKUDU

begonvil1985 OKUDU

Mucizemm222 OKUDU

Son düzenleme:
DUA SAHIBI 565 DİĞERLERİ 555 TANE OKUYACAK

Duamiz Ya Azim c.c

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husna okunmuş olacak

MoonfacedMom Duasi;
Benim duam hayırlısıyla ev sahibi olmak. Haneme huzur eşime hidayet diliyorum

honeymilkkk
Burcu Duası;
Bismillahirrahmanirrahim..
Elhamdulillah..Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..
Herşeye gücü yeten Allah'ım olmazları olduran Rabbim burcu kuluna en tez vakitte en hayırlı şekilde bir ömür mutlu huzurlu sağlıklı imanli aşk dolu olacak bir yuva nasip et..Bekletmeden hayırlı sağlıklı imanli evlatlar nasip et..Bildigi bilmediği bütün hastalıklarına şafi isminle şifa ver..
Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..
Elhamdulillah..Amin

Kafiyesizsiir

B Bademmm388

Oriana

Ocalh

hersey_dua_ile

Namaria

Luluuu94

S sibellcim

hasbeee

Cuel

Umut_2019

MoonfacedMom

honeymilkkk

aypare ackerman

nursevdi

Jawlensky

begonvil1985

Mucizemm222

Canım benm hepsi bitti eksiğim yok bildirim yapmadğm varsa toplu yazıyorm kendime kadar okundu

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Okudum arkadaslara Allah kabul etsin inşallah

Akşam boş kalırsam inşallah okuycam arkadaşlarımın 4 unde de2 görümce 5 cocuklari kaynanam kayinbabam fırsat bulamadim hakkinizi helal edin lütfen
Canim kendini bugün bitireceğim diye sıkma başın kalabalikmis müsait olunca oku ya da bizlerde yardım ederiz bu arada kardeşin nasıl oldu

Canim kendini bugün bitireceğim diye sıkma başın kalabalikmis müsait olunca oku ya da bizlerde yardım ederiz bu arada kardeşin nasıl oldu
Allah razı olsun canım ben kendim okumak istiyorum herkese okudum şimdi bu arkadaşlarıma okumazsam içim rahat etmez teşekkür ederim sana kardesim suan eli alçıda pansuman falan için gidip geliyor iyi olucak inşallah doktorlar ne kadar ümit yok dese de rabbime sığındık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…