Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

DUA SAHIBI 565 DİĞERLERİ 555 TANE OKUYACAK

Duamiz Ya Azim c.c

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husna okunmuş olacak

Luluuu94 Oya duası;
İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah...
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

Kafiyesizsiir OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

Oriana OKUDU

Ocalh

hersey_dua_ile

Namaria OKUDU

Luluuu94 OKUDU

S sibellcim

hasbeee OKUDU

Cuel OKUDU

Umut_2019

MoonfacedMom OKUDU

honeymilkkk OKUDU

aypare ackerman

nursevdi OKUDU

Jawlensky

begonvil1985 OKUDU

Mucizemm222

Okudum canım

Hemen başlıyorum bitirince yazacağım kusura bakmayin

Okudum Rabbimiz kabul etsin

Duamiz Ya Azim c.c

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

Luluuu94 Oya duası;
İsmim Oya ( aslında Ogulhally Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah...
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

Kafiyesizsiir OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

Oriana OKUDU

Ocalh

hersey_dua_ile OKUDU

Namaria OKUDU

Luluuu94 OKUDU

S sibellcim OKUDU

hasbeee OKUDU

Cuel OKUDU

Umut_2019 OKUDU

MoonfacedMom OKUDU

honeymilkkk OKUDU

aypare ackerman

nursevdi OKUDU

Jawlensky OKUDU

begonvil1985 OKUDU

Mucizemm222 OKUDU

Duamiz Ya Azim c.c

S sibellcim Sibel duası;
Allahim Sibel kuluna tez vakitte hayirli bir eş hayirli evlatlar dunya ve ahiretlerini guzellestirecekleri hayırlı mutlu bir yuva nasip et

hasbeee e Hasibe duası;
dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Kafiyesizsiir

B Bademmm388

Oriana

Ocalh

hersey_dua_ile

Namaria

Luluuu94

S sibellcim

hasbeee

Cuel

Umut_2019

MoonfacedMom

honeymilkkk

aypare ackerman

nursevdi

Jawlensky

begonvil1985

Mucizemm222

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…